Суспільство

Що ви можете подарувати у відповідь любить вас людині?

Якщо за те, щоб провести час з людиною потрібно віддавати щось взамін - це вже не стосунки, а бізнес.
2.2к.

Сучасні технології допомагають нам стерти кордони і підтримувати зв'язок з тими, хто знаходиться далеко від нас. Парадокс полягає в тому, що із-за цих технологій ми починаємо віддалятися від тих, хто знаходиться поруч з нами і з ким ми маємо можливість побачитися. Простіше кажучи, ми стаємо ближче до Еду і Теду, які живуть в Перу, але віддаляємося від Неда після того, як відмовляємося зустрітися з ним випити в місцевому барі. Замість цього, ми радше воліємо зайти на Фейсбук і поставити "лайк" фотографії, на якій собака сидить за кермом машини.

Головне не смійтеся, але ви можете обійняти свій ноутбук або смартфон точно також, як можете обійняти іншої людини. Тим не менш, це не подарує вам того викиду ендорфінів, який ви відчуваєте під час обіймів з людиною. Також, при прямому контакті легше зрозуміти інтонацію людини, побачити його жести, вловити настрій і визначити брехню. Під час спілкування по телефону або через повідомлення дуже легко можна неправильно витлумачити слова свого співрозмовника з-за чого, в свою чергу, може швидко розгорітися конфлікт. Не забувайте уважно стежити і за T9, щоб уникнути непорозумінь; з-за цього вже розпалися не одні відносини. А як щодо тих випадків, коли ви ненавмисно відправили повідомлення не тій людині? Погодьтеся, досить ніяково.

Існує ще така річ як эмоджи, жовті смайлики зображують різні емоції: сум, радість, злість і т. д. Тепер до них додалися різні символи, жести і навіть прапори. За даними Emojipedia, словником смайликів эмоджи, в даний час налічується 1 394 звичайних эмоджи, 435 модифікованих эмоджи і 22 поєднань. У 2015, найпопулярнішим эмоджи було смеющееся особа. Тим не менш, в більшості випадків люди зовсім не відчувають ті емоції, які відображають смайлики відправляючи їх в повідомленнях.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Якщо приводити порівняння, те живе спілкування — це ліфт, в той час як спілкування по телефону або в інтернеті — сходи. Ви можете знайти людини і почати спілкуватися з ним в інтернеті, але рано чи пізно, вам необхідно буде перенести ваше спілкування в реальність. Стосунки на відстані чудовий тому приклад. Згідно зі статистикою, звичайні відносини можуть закінчиться з тією ж імовірністю, що і стосунки на відстані. У середньому вони закінчуються через 4,5 місяці і 40% з усіх відносин розпадаються. Кінцева мета всіх відносин на відстані — періодично бачитися один з одним наживо. Це може бути два рази на місяць, раз на рік або рідше.

А тепер давайте поговоримо про матеріальне — про подарунки і гроші. Слід пам'ятати, що ніякі подарунки не зможуть замінити емоційну і духовну зв'язок між двома людьми. Подарунки можуть лише сприяти цьому зв'язку і доповнювати її, як вітаміни доповнюють правильне харчування і здоровий спосіб життя. Якщо за те, щоб провести час з людиною потрібно віддавати щось взамін — це вже не стосунки, а бізнес.

По суті, справжня любов вимірюється часом, який ви провели разом і спільними спогадами, які створили. Важливо розуміти, що ніякі технології не зможуть замінити реальне спілкування, а матеріальна сторона може лише доповнити ваші почуття, але ніяк не замінити їх.

Переклад статті — Researchers Reveal The Only Thing Someone Who Truly Loves You Wants In Return via Клубер

author avatar
Елліна Гофман Редактор
Народившись в Одесі, а тепер проживаючи в Тель-Авіві, я, Елліна Гофман, перенесла багатство культур і знань з одного куточка світу в інший. Моя пристрасть і глибоке розуміння психології міжособистісних відносин і астрології дозволяють досліджувати та розкривати тонкі нюанси людського досвіду крізь лінзу астрологічних символів.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст