Нумерологія

Дізнайтеся ім'я свого майбутнього чоловіка за датою народження

Жінки мріють знати про майбутнє все. Ще в давнину були популярні ворожіння на судженого, а в сучасному світі з'явилися нові способи дізнатися свою долю. Нумерологічний аналіз дати народження — один з них.
7.9к.

Числа грають величезну роль в нашому житті. Вони допомагають пророкувати майбутнє і відкривати таємниці минулого. Вивченням чисел займається нумерологія. Саме вона і дає нам можливість передбачати прийдешнє.

Розрахунок числа долі

Розрахунок числа долі проводиться дуже просто. Для цього вам зажадає скласти всі цифри вашої дати народження. Наприклад, ви народилися 06.12.1995. В такому випадку 0+6+1+2+1+9+9+5=33. Це ще не все. Повинно вийти число в діапазоні від 1 до 9, бо тільки з ними може працювати нумерологія. Тому ще раз складемо наші цифри: 3+3=6. Для дати народження 6 грудня 1995 року число долі — 6.

Далі вам знадобиться тільки прочитати розшифровку вашого числа. Будьте уважні — є кілька особливих випадків, про які буде написано далі.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Розшифровка вашого числа долі

Одиниця. Якщо ваше число — 1, то ім'я вашого майбутнього чоловіка буде коротким і звучним. Швидше за все, в його імені будуть присутні букви А, Н. Це може бути Андрій, Антон, Назар, Нікіта.

Двійка. З таким числом долі, швидше за все, вашим обранцем стане чоловік з довгим ім'ям. В його імені з великою ймовірністю будуть матися букви і Я. Найбільш можливі імена для вас: Святослав, Ярослав, В'ячеслав.

Трійка. Власникам такого числа долі пощастить зустріти чоловіка з досить незвичайним ім'ям, в якому будуть матися літери І, Ї, Ф. Чекайте доленосних зустрічей з Філіпом, Інокентієм, Іраклієм, Федосеем, Тимофієм, Порфирієм.

Четвірка. Число Чотири — це символ того, що ім'я вашого майбутнього чоловіка з самим рядовим ім'ям або, навпаки, з дуже древнім і рідкісним, в якому буде достаток літер і М. Зверніть увагу на такі імена, як Володимир, Вадим, Мирослав, Матвій, Варлам.

П'ятірка. П'ятірці відповідають букви Р, Т. Вашим чоловіком може стати чоловік, ім'я якого вам може не подобатися. Можливо, що ваш майбутній обранець — Ростислав, Рустам, Тимур, Трохим, Тарас.

Шістка. Число 6 говорить про те, що ваш майбутній чоловік може мати ім'я, в якому будуть зустрічатися букви Е, Х і М. Євдоким, Омелян, Степан, Михайло, Харитон — найбільш ймовірні варіанти.

Сімка. Число Сім — це вісник того, що ви виберете чоловіка з дуже сильним ім'ям, в якому будуть букви Г, О. Ось найбільш ймовірні імена для вашого майбутнього чоловіка: Ігор, Гнат, Іларіон, Олег.

Вісімка. Це число долі виходить у тих жінок, чиїми майбутніми чоловіками є чоловіки з іменами, в яких є літери Д, С і Л. Швидше за все, ви зустрінете Дмитра, Дениса, Леоніда, Савелія, Святослава.

Дев'ятка. Число Дев'ять — це число тих дам, які зустрінуть чоловіка, у якого в імені є літери З, Тобто Найбільш ймовірні імена вашого майбутнього чоловіка: Сергій, Семен, Степан, Євген.

З особливих випадків варто виділити дати народження, у яких день і місяць збігаються або дзеркальні. Однаковий день і місяць — це свідчення того, що ім'я вашого майбутнього чоловіка може бути таким же, як і у вашого батька, діда або брата. Якщо ви вже були заміжні, то ім'я другого чоловіка може бути таким же, як і ім'я першого. Дзеркальна дата типу 01.10 або 21.12 — це показник того, що ви можете зустріти чоловіка з незвичайним або з неросійським ім'ям, а також з нестандартним поглядом на світ. Характер чоловіка в такому випадку може повністю відповідати його імені.

Є ще один особливий випадок — це коли в даті народження є як мінімум 4 однакові цифри. Наприклад, 22.04.2002. Чотири однакові цифри говорять про те, що ім'я вашого майбутнього чоловіка може бути парним до вашого. Якщо ваше ім'я не має парного чоловічого, то такий випадок для вас не має значення.

Скористайтеся змовами і обрядами на щасливе заміжжя, якщо вважаєте, що вас можуть чекати проблеми на цьому фронті. У любові важливо завжди робити все можливе для того, щоб досягти найкращих результатів. Удача буде з вами, якщо ви поставите собі правильні цілі і будете їх дотримуватися. Нумерологія допоможе вам з вибором шляху.

За матеріалами — dailyhoro.ru

author avatar
Елліна Гофман Редактор
Народившись в Одесі, а тепер проживаючи в Тель-Авіві, я, Елліна Гофман, перенесла багатство культур і знань з одного куточка світу в інший. Моя пристрасть і глибоке розуміння психології міжособистісних відносин і астрології дозволяють досліджувати та розкривати тонкі нюанси людського досвіду крізь лінзу астрологічних символів.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст