Нумерологія

Нумерологічний прогноз для народжених 26-го травня

Багато з тих, хто народився 26 травня, беруть на себе роль покровителів — для цього у них є всі вихідні дані: вольовий характер, потужна енергетика, талант керівника, чуйність.
3.5к.

26 травня

Люди, народжені 26 травня,чарівні, чутливі і здатні на глибокі почуття. Вони обожнюють порядок — їм важливо, щоб в будинку і справах панувала впорядкованість, системність,чистота і краса. Мають багато різнобічних інтересів, вдосконалюють і розкривають свої таланти протягом всього життя так як вважають, що немає меж досконалості. Люблять розваги ,подорожі, пізнавати нове.Вони дуже гостинні, їхній будинок постійно сповнений людьми. Ці люди благотворит оточуючих. Здатні на великі жертви. Для друзів і коханих — м'які, часто загруженны зобов'язаннями, які нав'язані оточенням. Але тут потрібно не перестаратися оточенню чекаючи від них беззаперечного підпорядкування і виконання взятих зобов'язань - вони не так нешкідливі, як здаються. Оточенню треба навчитися поважати їх індивідуальність.

Багато з тих, хто народився 26 травня, беруть на себе роль покровителів — для цього у них є всі вихідні дані: вольовий характер, потужна енергетика, талант керівника, чуйність. Серед негативних сторін: марнославство, прагнення до безмежної влади і бажання «підім'яти» оточуючих під себе.

ПОРАДА:

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Знизити вимогливість як до себе, так і до оточуючих.
Навчитися мудрості і зберігати мовчання, коли вас не відкрито провокує на агресію.
Спробуйте реагувати на події простіше і спокійніше-результат вас здивує!

Головні аспекти 2018 року для народжених 26 травня

ЧАС СІМ'Ї І ГАРМОНІЇ

Період впорядкування службових і домашніх справ. Ви будете легко рухатися по кар'єрних сходах і заробляти гроші. Об'єднайте творчі проекти різних людей , щоб утворити щось більш значуще і масштабне. Подбайте про те, щоб результати вашої праці виглядали привабливо, викликали у тих, хто має з ними справу, якомога більше позитивних емоцій.

У цей рік на першому плані виявляються сімейні справи, ваші зобов'язання перед близькими людьми, вміння встановити гармонійні стосунки взаємної підтримки з тими, хто вам доріг. Час ділитися і передавати накопичений досвід іншим. Виникає необхідність враховувати не тільки власні інтереси, але й інтереси партнерів, бути готовим на компроміс.

Вдасться оновити або налагодити відносини. Ви зможете легко вирішити проблеми в шлюбі, особливо якщо будете покладатися на почуття: розлучення або новий виток у розвитку відносин — вибір за вами. Можливо, ви всерйоз задумаєтеся про дітей - рік сприятливий для зачаття і народження дитини.

Додайте красу і затишок у ваш будинок, поліпшити відносини з родичами і з тими, хто вам правдиве близький і дорогий. Зверніть увагу на своє здоров'я. Займайтеся спортом, спілкуйтеся з природою, відвідуйте театри і виставки – наповніть життя красою і гармонією, любов'ю і дружбою.

Нумеролог Надія Штабская,
спеціально для Клубера
Фото — korostishevsky.org

author avatar
Елліна Гофман Редактор
Народившись в Одесі, а тепер проживаючи в Тель-Авіві, я, Елліна Гофман, перенесла багатство культур і знань з одного куточка світу в інший. Моя пристрасть і глибоке розуміння психології міжособистісних відносин і астрології дозволяють досліджувати та розкривати тонкі нюанси людського досвіду крізь лінзу астрологічних символів.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст