Нумерологія

Нумерологічний прогноз для народжених 17-го травня

Рожденые 17 травня вірять в життя, у власні сили і навіть у свою винятковість (особливо в дитинстві) і ніколи не впадають в паніку, вірячи, що рано чи пізно все налагодиться.
3.9к.

17 ТРАВНЯ

Люди, що народилися 17 травня, досить харизматичні, ввічливі і привабливі, тільки от не завжди відчувають межі тактовності. Для них дуже важливо бути значущими і визнаними у своїй справі — це для них енергія та натхнення для нових завдань.Вони завжди говорять саме те, що думають, і їм неважливо, як це буде сприйнято іншими людьми. Це вперті, цілеспрямовані люди, частіше зовсім не звертають уваги на те, що про них говорять і як оцінюють їх вчинки. Вони просто роблять те, що вважають за потрібне, і ні на кого не зважають.

Рожденые 17 травня вірять в життя, у власні сили і навіть у свою винятковість (особливо в дитинстві) і ніколи не впадають в паніку, вірячи, що рано чи пізно все налагодиться. Довіряючи життя і намагаючись уникати негативних думок, вони роблять своє життя і свого оточення більш спокійною та безпечною.

Найчастіше народжені 17 травня просто фанатично віддані своїй справі. У них феноменально розвинена здатність зосереджуватися і величезне почуття відповідальності.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Народжених в цей день важко назвати тихонями, але все ж вони досить замкнуті. Зазвичай їх важко викликати на відвертість, хоча близькій людині вони повірять свої найпотаємніші думки і почуття. Краще все вирішувати і діяти поодинці, рідко звертаючись за допомогою до інших.

РАДА

Необхідно знизити рівень перфекціонізму та вимогливості до самого себе.
Навчіться зрозуміти, що ви теж маєте право на помилку. Не варто картати себе за промахи.

Головні аспекти 2018 року для народжених 17 травня

ЧАС СІМ'Ї І ГАРМОНІЇ

Період впорядкування службових і домашніх справ. Ви будете легко рухатися по кар'єрних сходах і заробляти гроші. Об'єднайте творчі проекти різних людей , щоб утворити щось більш значуще і масштабне. Подбайте про те, щоб результати вашої праці виглядали привабливо, викликали у тих, хто має з ними справу, якомога більше позитивних емоцій.

У цей рік на першому плані виявляються сімейні справи, ваші зобов'язання перед близькими людьми, вміння встановити гармонійні стосунки взаємної підтримки з тими, хто вам доріг. Час ділитися і передавати накопичений досвід іншим. Виникає необхідність враховувати не тільки власні інтереси, але й інтереси партнерів, бути готовим на компроміс.

Вдасться оновити або налагодити відносини. Ви зможете легко вирішити проблеми в шлюбі, особливо якщо будете покладатися на почуття: розлучення або новий виток у розвитку відносин — вибір за вами. Можливо, ви всерйоз задумаєтеся про дітей - рік сприятливий для зачаття і народження дитини.

Додайте красу і затишок у ваш будинок, поліпшити відносини з родичами і з тими, хто вам правдиве близький і дорогий. Зверніть увагу на своє здоров'я. Займайтеся спортом, спілкуйтеся з природою, відвідуйте театри і виставки – наповніть життя красою і гармонією, любов'ю і дружбою.

Нумеролог Надія Штабская,
спеціально для Клубера
Фото — landscape-a.com

author avatar
Елліна Гофман Редактор
Народившись в Одесі, а тепер проживаючи в Тель-Авіві, я, Елліна Гофман, перенесла багатство культур і знань з одного куточка світу в інший. Моя пристрасть і глибоке розуміння психології міжособистісних відносин і астрології дозволяють досліджувати та розкривати тонкі нюанси людського досвіду крізь лінзу астрологічних символів.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст