Відносини

Залишайтеся самотніми, до тих пір, поки не зустрінете людину, яка робить це

Не дозволяйте своєму розпачу позбавити вас любові, якої ви справді варті.
1.1к.

Якщо ви досі не знайшли кохання всього свого життя, то ця стаття безумовно для вас. Усім нам добре відомий той факт, що в цьому світі немає ідеальних людей. Кожен з нас несе в собі свою частку недоліків, вад і недосконалостей. А отже, не варто сподіватися зустріти людину, у якої не буде хоча б кількох недоліків і вад.

Утім, це не означає, що ви маєте погоджуватися на людину, яка робитиме вас нещасним і нервовим.

Ви маєте повне право шукати те кохання, якого, на вашу думку, ви справді варті. Ви не повинні погоджуватися на стосунки з ким попало тільки тому, що ви не ідеальні. Від вас також ніхто не вимагає ідеальності. Проте ви завжди заслуговуєте на те, щоб до вас ставилися з любов'ю і повагою - особливо у випадку серйозних стосунків.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Залишайтеся самотніми, до тих пір, поки не зустрінете людину, яка робить це

З цієї причини терпіння завжди відіграватиме ключову роль. Не варто поспішати заводити стосунки тільки тому, що випала така можливість. Насамперед Вам потрібно визначитися з вибором. І часом це означає, що вам доведеться відмовитися від можливих стосунків, тільки тому, що вони вам не підійдуть. І як би важко це не було зробити, це обов'язково окупиться, коли ви зустрінете того, з ким вам судилося бути разом весь цей час. Головне - вміти розпізнати цю людину відразу ж, щойно ви її зустрінете. Ви не повинні задовольнятися посередніми стосунками тільки тому, що ви у відчаї. Не дозволяйте своєму розпачу позбавити вас любові, на яку ви справді гідні.

Залишайтеся самотніми, до тих пір, поки не зустрінете людину, яка робить це

Залишайтеся самотніми, поки не зустрінете людину, яка робить ці речі:

 1. Тримає вас за руку, коли ви стикаєтеся з усіма турботами і проблемами у своєму житті, щоб ви знали, що ви не самотні.
 2. Зцілить усі ті частини у вас, які були в минулому травмовані, зламані, зігнуті й розбиті токсичними людьми.
 3. Дає вам упевненість, драйв і натхнення, необхідні для того, щоб стати тим, ким ви хочете бути в житті.
 4. Робить усе можливе, щоб заслужити вашу довіру, і намагається ніколи її не зраджувати. Адже він знає, що довіра ніколи не буде колишньою, якщо її порушити.
 5. Завжди підкріплює свої слова реальними діями, які ви можете відчути і побачити. Вони завжди дотримуються своїх зобов'язань і обіцянок, даних вам.
 6. Ставляться до вас з абсолютною добротою і повагою, на які ви завжди заслуговуєте від усіх, кого зустрічаєте.
 7. Дає вам відчуття захищеності та безпеки у ваших стосунках; таке відчуття, яке ніколи не викликає у вас болю, занепокоєння, стресу або невпевненості.
 8. Поводиться послідовно у ваших стосунках, щоб дати вам відчуття стабільності. Вам ніколи не доведеться турбуватися про те, що одного разу ви прокинетеся і зрозумієте, що він утік.
 9. Дозволяє вам бути в центрі уваги, коли ви на це заслуговуєте. У них немає его, яке змушує їх бути в центрі уваги щоразу в стосунках.
 10. Відкривається вам про свої найпотаємніші думки та почуття. Він робить це для того, щоб ви завжди знали, яка в нього думка; щоб ви обоє завжди були на одній хвилі у ваших стосунках.
 11. Вкладає у стосунки багато часузусиль і самовіддачі, бо знає, що саме це необхідно для того, щоб стосунки працювали. Він досить розумний, щоб зрозуміти, що однієї любові недостатньо для підтримання стосунків.
 12. Залишається вірним і відданим вам і тільки вам. Коли вони кажуть, що хочуть бути з вами і тільки з вами, вони дійсно це мають на увазі. Вони більше не хочуть ні з ким грати. Вони не тримають свої варіанти відкритими, тому що вибрали вас.
 13. Він ставить багато запитань про вас, щоб пізнати вас краще. Щодня він шукає нові способи спілкування з вами, і більша частина цього полягає в тому, щоб просто дізнатися, хто ви як особистість.
 14. Надихає вас бути кращими. Однієї його присутності у вашому житті достатньо, щоб ви захотіли завжди бути кращою версією себе.
 15. Вибачається перед вами щоразу, коли робить щось не так. Вам завжди потрібен партнер, який досить скромний, щоб визнати свої недоліки; той, хто здатний проковтнути свою гордість і вибачитися, коли це необхідно.
 16. Змушує вас відчувати, що ви єдина людина в кімнаті, коли вона дивиться на вас. Ви заслуговуєте на те, щоб відчути, як це - відчувати себе удвох у переповненій кімнаті.
author avatar
Антон Клубер Головний редактор
Антон займає почесне місце головного редактора сайту Клубер вже більше десяти років, демонструючи свої професійні навички журналіста. Володіючи глибокими знаннями в області психології, відносин і саморозвитку, він також захоплюється езотерикою і кінематографом.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст