Відносини

Деякі люди ніколи не стануть вашими, як би ви не старалися

Те, що призначене для вас, знайде вас. Довіртеся.
12.4к.

Те, що призначене для вас, знайде вас. Довіртеся...

Деякі люди ніколи не стануть вашими, навіть якщо ви цього хочете всією душею. Що призначений для вас, залишиться з вами назавжди.

А що, якщо ви прагнете до чогось, що вам не підходить? Мрії і реальність не завжди одне і те ж. Іноді ми боремося за те, чого просто не судилося статися.
Ваш чоловік буде рухатись назустріч. Він буде докладати зусилля. Все буде відбуватися легко. Відносини не повинні бути складними.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Так влаштоване життя, що деякі люди не будуть по-справжньому вашими, незважаючи на всі бажання. Ви будете втрачати час, плисти проти течії в спробах досягти бажаного, а можете просто продовжити жити, розуміючи — у вас інший шлях.

Не розраховуйте, що зможете силою щось змінити. Не марнуйте життя на очікування того, що не відбудеться. Адже в глибині душі ви й так розумієте. Ви розумієте, що заслуговуєте кращого. Звільніть простір для тих, хто вам по-справжньому потрібен. Не відгороджуйтеся в надії, що хто-то недоступний якось зміниться.

Спілкуйтеся з рідними, з друзями, приділіть увагу тому, що приносить вам радість. Що повинно бути вашим, знайде дорогу до вашого серця і вдома. Довіртеся.

Не выбивайтесь з останніх сил заради того, хто не може зробити вас своїм пріоритетом. Спроби добитися того, чого не судилося статися, принесуть біль і розчарування. Полюбіть себе, і все встане на свої місця.

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст