Відносини

Те, як він іде від вас, говорить про все

Про справжньої сутності людини ми дізнаємося не з того, як він приходить в наше життя, а з того, як йде.
2.6к.

У важких моментах, в процесі розставання, проявляється справжній характер людини і якість відносин. Як людина прощається, як поводиться в складних ситуаціях, може розповісти про все...

Підле втеча, дріб'язкове брехня, грандіозне зрада, закулісна метушня, продажність, зради... Багато чого пережили люди з боку тих, кого вважали найбільш близькими і улюбленими.

Вважали так, тому що сама людина в цьому переконував їх. Вважали так, тому що самі хотіли в це вірити. Але настав момент істини. Ви дивитеся вслід і намагаєтеся прийняти реальність. Реальність дуже несхожу на ту прекрасну картинку, до якої ви звикли, яку самі підфарбовували.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

1. Часто тягнуть назад картинки з минулого і ілюзія про те, яким би міг бути цей чоловік

Так, цілком можливо, що якісь із цих картинок дійсно привабливі. Але це лише минуле, цього немає в сьогоденні.

А ще тримає уявлення про те, яким би міг бути цей чоловік, як щасливі ви були б з ним або з нею. Але мрії та інтерпретації не мають сенсу, коли ви вже побачили справжнє ставлення до вас.

2. По тому, як людина йде з вашого життя, складіть чесний портрет. На нього і спирайтеся

Портрет не з обривків приємних спогадів. Портрет не з ваших очікувань і надій. А портрет з покинутих вам наостанок слів або з боязкого ігнору. Портрет з зради і обману. Хіба шкода втрачати таку людину?

3. На усвідомлення і прийняття потрібно час, дайте собі його

Не у всіх виходить перейти відразу. Буде мотати з боку в бік, будуть прилітати відкати і буде крити ідеалізація. Але дайте собі час як на невід'ємний етап вашого одужання.

4. Краще хай ідуть зараз, ніж могли б нашкодити вам ще більше

Небезпечно тримати біля себе отруйну змію, яка може вжалити в будь-який момент. Один раз боляче, один раз крижаний душ. Зате потім відродження, легкість, політ і свобода.

5. У вашому житті не місце негідним

Своїм відходом вони показали себе і справжнє ставлення до вас. Хіба у вашому житті є місце для таких людей? Те, що дійсно ваше, залишається з вами. Те, що не ваше закономірно йде. Пройде трохи часу, настане прийняття, і тоді якраз вийде в більш філософському ключі дивитися на догляд тих людей, яких ви на якомусь етапі життя переоцінили і дали їм занадто багато авансів своєї любові і доброти.

За матеріалами: Віра Бокарева

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст