Відносини

Чому до вас притягуються як магнітом ущербні чоловіки

Є жінки, які буквально притягують до себе чоловіків, хворих на їхній погляд у «виправленні». Вони можуть все життя покласти на це «виправлення», але так і не стати щасливими...
1.6к.

Є жінки, які наче магніт притягують до себе чоловіків, хворих на їхній погляд у «виправленні». Вони можуть все життя покласти на це «виправлення», але так і не стати щасливими.

Їм просто невтямки, що всі ці емоційно холодні чоловіки, изменщики, нарциси, алкоголіки і психопати просто не піддаються «дресируванню». А жінки, засукавши рукави, намагаються їх збирати по шматочках в надії, що все колись зміниться і їх відносини налагодяться.

Цікаво, що самі жінки не в змозі пояснити свої мотиви, якщо їх запитати про це. Вони просто тікають і склеюють. Не роздумуючи і не аналізуючи.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Дивна самовідданість явно вказує на те, що така жінка просто не здатна любити себе. Вона не тільки не поважає себе, вона завжди ставить себе на друге, на третє місце, і ніколи на перше. Їх віра в те, що вони можуть когось врятувати, підтримує їх у прагненні стати тією єдиною і неповторною, яка позбавить від залежності, розтопить лід у серці і у відносинах, допоможе подолати внутрішні психологічні проблеми і т. д.

І всякий раз, коли нічого не виходить, вони звинувачують тільки себе. Вони починають займатися пошуком власних недоліків і намагаються зрозуміти де оступилися.

Але щастя чоловіка це не ваша відповідальність! До тієї пори, поки ви не з'ясуєте, ви так і будете продовжувати ходити по граблях.

Зупиніться. Подумайте — може бути ви все ж заслужили вже життя з самостійною і незалежною особистістю? Припиняйте вже турбуватися про чиїсь страждання. Зверніть нарешті увагу на себе. І залучіть чоловіка, якого по-справжньому заслужили!

Позбутися від хибної тяги возитися c неповноцінними хлопцями ви можете наступним чином:

Перш за все, у вас є досвід спілкування з такими чоловіками. І тепер, тільки почувши щось подібне, тікайте світ за очі.

До того, як запитати себе про те, як ви можете його врятувати, спитайте краще питанням про те, як ви можете себе вберегти/зберегти?

Домовтеся раз і назавжди з самою собою — відтепер ви для себе завжди на першому місці — ваші інтереси, ваші потреби, ваші прагнення.

Довіряйте своїй інтуїції. Вона — ваш кращий друг!

Почніть вчитися любити себе і приймати. Безумовно. Коли ви любите, ви ніколи не дозволите комусь руйнувати себе.

Автор: Тетяна Вєтрова
За матеріалами: helpinadaption.ru 

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст