Відносини

Іноді корисно помовчати, щоб тебе почули. Зникнути, щоб тебе помітили

Ось про що варто пам'ятати...

Люблячий чоловік вас почує...

«Іноді корисно помовчати, щоб тебе почули. І зникнути, щоб тебе помітили». Це цитата поета Валерія Басирова. У статті цієї мова не про маніпулятивну лінію, коли підвищують свою цінність в очах партнера саме за рахунок зникнення і ігнору. А про ті ситуації, коли людина втомилася від знецінення, холоду, байдужості, коли втомився наздоганяти, на щось сподіватися.

Закінчився у нього або в неї ресурс щось робити для порятунку цих відносин, для завоювання партнера. Надія на щасливі взаємні стосунки з цією людиною вже не світить яскравим маяком. Але, звичайно ж, де-то в глибині його душі горить вогник любові. Не хочеться розлучатися, не хочеться втрачати людину, шкода витрачених зусиль. Але і по-старому залишатися так не може.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Ось в таких ситуаціях і приймає рішення людина помовчати, щоб почули. Зникнути щоб помітили.

Якщо це ваш випадок, якщо ви наважуєтеся на таке, то ось про що варто пам'ятати.

1. Пора перестати робити те, що не працює

Якщо ви довго вкладалися на 200%, але це не привело вас до щастя, до балансу, то потрібно перестати це робити. Це просто здоровий глузд, це адекватність, розумність.

Ваші старання не оцінені або не потрібні людині в такому обсязі. Вам самим це щастя і задоволення не принесло. Отже, потрібен інший шлях.

2. Відчуження, віддалення потрібно, перш за все, вам самим

Щоб побачити цей новий шлях для себе. Щоб на відстані ще раз все переоцінити.

Розгледіти чесну цілісну картинку можна, тільки знаходячись від неї на відстані. Якщо зараз з усім не розібратися, то ризикуєте себе загнати в таку глибоку яму, з якої не вибратися.

3. Заздалегідь прийміть будь підсумок

Чи захоче людина вас спробувати зрозуміти, почути, повернути?

Мовчання і холод — це теж відповідь, теж результат. Що буде, то буде. Ви довго з останніх сил бігло, наздоганяли. Сил у вас багато. Вистачить вам їх і на те, щоб пережити відмову і відкидання. Ну який сенс продовжувати розглядати в порожнечі якийсь сенс?

4. Ваш чоловік ваш посил зрозуміє і поверне вас, вас наздожене

Не доведеться йому або їй розжовувати вашу позицію, не доведеться знову довго і болісно намагатися достукатися. Ви досить давно один одного знаєте, багато чого обом сторонам отже зрозуміло.

Той, хто любить, хто вас відчуває, хто цінує, зрозуміє, що це означає. Той, хто ніколи і не був для вас близьким і люблячим, навіть не помітить чи зрадіє. Краще вже зараз розставити все на свої місця, ніж тішити себе марною надією.

Люблячий чоловік вас почує і помітить, просто прийшов час нагадати про себе і про те, що для вас важливо. Нелюбящий своїм бездіяльність підтвердить ваші самі неприємні здогади.

Якщо рішення про такий крок назріло, то пора його здійснити усвідомлювати і відповідальністю.

За матеріалами: Віра Бокарева

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст