Відносини

Явна ознака того, що чоловік не придатний для серйозних стосунків

Приниження і придушення слабких називається насильством. Це ганьба. Це роблять тільки труси, які бояться зв'язуватися з сильними. Сильний чоловік поважає та піклується про свою жінку і дітей. Але, щоб піклуватися, потрібно вміти змінюватися...
2.8к.

Найголовніше якість чоловіка для відносин — уміння змінюватися заради жінки. Якщо чоловік не вміє або не готовий до цього, це робить його непридатним до відносин.

Є ціла ідеологія, яку пропагують чоловіки з психологією підлітка: «Погоджуватися з жінкою, значить підкорятися їй. А підкоряються тільки підкаблучники. З жінкою чим жорсткіше, тим краще. Жінки люблять владних, авторитарних і жорстких чоловіків. Тому не поступайся ні в чому, дави, орі, залякуй — так ти будеш справжнім мужиком і альфа-самцем». Легко бути альфа-самцем в пісочниці серед малечі. Легко залякати і підпорядкувати слабку жінку. Ти ще хом'ячків заведи і влаштуй свій бюджетний Священний Рейх. Ржака.

Чому чоловік повинен змінюватися

Призначення сильного захищати слабких. Приниження і придушення слабких називається насильством. Це ганьба. Це роблять тільки труси, які бояться зв'язуватися з сильними.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Сильний чоловік поважає та піклується про свою жінку і дітей. Але, щоб піклуватися, потрібно вміти змінюватися.

Якщо ти завів собаку, доведеться: гуляти з нею вранці і ввечері, дресирувати, водити до ветеринара, стежити за правильним харчуванням. Це вимагає уважності, зміни розпорядку дня, вивчення звичок тварини. І так все, чого не торкнися: машина, мотоцикл...

Жінка — це особливий, крихкий об'єкт. Вона не собака і не мотоцикл і вимагає набагато більше уваги, сил, засобів, вивчення її психології. Все це зажадає від тебе змінюватися. Тобі доведеться змінити свій звичайний спосіб життя, своє колишнє оточення, свої холостятские звички. Запросити в своє життя жінку і не приділяти їй увагу те саме, що завести собаку і не годувати. Що ж ти за людина тоді?

Щоб створити сім'ю, потрібно бути серйозним і заможним, як фінансово, так і психологічно. Словом, треба стати чоловіком. А чоловік — це той, хто готовий пожертвувати своїм егоїстичними інтересами заради близьких. Тому справжній чоловік — це той, хто готовий мінятися заради жінки. Заради любові.

І нехай дурненькі хлопчики бризкають слиною «не Можна прогинатися під баб!», серйозні справжні мужики знають: чоловік той, хто піклується про своїх улюблених. Турбота — це здатність змінюватися.

Автор: Олександр Шахов

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст