Відносини

6 ознак, які я недооцінила, коли чоловік зраджував мені

Сидячи в машині в 2 години ночі на парковці кафешки, мій чоловік сказав мені: «Думаю, ми повинні розлучитися»...
3.3к.

Сидячи в машині в 2 години ночі на парковці кафешки, мій чоловік сказав мені: «Думаю, ми повинні розлучитися».

Годиною раніше я взяла його телефон, щоб дізнатися, з ким він весь вечір листувався. Він розповів мені про двох його випадкових зв'язках за останні півроку, але я почала згадувати, коли насправді все це почалося.

Два роки тому. Я знайшла точку відліку. І ось 6 ознак, які я пропустила, і як це вплинуло на мою самооцінку.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

1. Він почав занадто чепуритися

Це добре, коли чоловік стежить за собою, але коли він починає голитися там, де раніше ніколи не голився, і ретельно за цим стежити... Він більше дивиться на своє тіло, ніж на твоє? Це тривожна ознака. Мій колишній навіть почав голити собі поперек, і про що я навіть не підозрювала, що я сама допомагала йому голитися для його коханок.

Він став одержимий своїм зовнішнім виглядом, постійно ходив на тренування, пропускаючи вечора зі мною, а мене звинувачував, що я не ціную те, як сильно він намагається забезпечувати нашу сім'ю.

2. Він перестав мене запрошувати на свої зустрічі

Раніше я дуже часто ходила з ним на зустрічі з друзями і навіть на ділові зустрічі. Але потім він перестав мене брати з собою, хоча пізніше я дізнавалася, що інші приводили своїх подружжя. Він говорив, що не хотів відчувати себе напруженим і «відповідальним» за мене. Це знижувало мою самооцінку.

3. Він став часто злитися

Можливо, так виражається його почуття провини. Він не може сказати вам правду, і тому звинувачує у всьому вас — це її захисний механізм.

Мого колишнього почали дратувати всякі дрібниці, він говорив, що я не поважаю його і не розумію. Він злився буквально з будь-якого приводу. А я не розуміла. Я теж вінілу себе.

4. У нього почав робити щось нове в спальні

Де ти цього навчився? Саме це я запитала, коли він зробив щось нове в спальні. Якщо тільки ви самі не вивчаєте нові пози, це дійсно тривожний знак.

Ще він несподівано попросив мене повністю поголитися там. Я питала, навіщо, але тільки тепер зрозуміла, що, напевно, так було в однієї з його коханок. Я рада, що не зробила цього. Переживати розлучення і так було важко, і без чешущегося нагадування про його зраду.

5. Він почав пити, курити і уникати мене

Почуття провини може виливатися в погані звички. З моїм колишнім ми обидва почали більше пити, але у нього алкоголь посилював агресію, а у мене — заглушував біль. Не найкраще поєднання, так як це призводило до сварок, звинуваченнями і похмілля.

Впевнена, що він пив, щоб приглушити почуття провини або його сильне бажання піти від мене, але нездатність сказати про це. Ще він ховав сигарети так само, як ховав своїх коханок.

Фактично будь-які зміни в його поведінка говорять про те, що щось відбувається. Може він знаходить привід, щоб не проводити з вами час: затримується на роботі, більше гуляє з друзями, просто дивиться телевізор і дуже втомлюється, щоб розмовляти.

Особисто я навіть думала, чому він залишався зі мною, тоді як всього його вчинки показували, що він не хоче бути зі мною.

6. На його телефоні раптом з'явився пароль

Коли я взяла телефон чоловіка тієї ночі, він відмовився сказати пароль. У мене всередині все стислося. Раніше він ніколи нічого не ховав від мене: ні сторінки в соцмережах, ні паролі від пошти.

Довіряйте своїй інтуїції. Постарайтеся все відпустити і подивитися на ситуацію з боку. А потім прислухайтеся до свого внутрішнього голосу.

За матеріалами: soulpost.ru

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст