Відносини

6 єврейських прислів'їв про те, як треба будувати відносини з жінками

У пошуках булки не втрать хліб...
3к.

У євреїв свої сімейні хитрощі і традиції, що йдуть в глиб століть. Розум і далекоглядність, яких нам так не вистачає...

Бог оберігає від поганих жінок, а хороших бережіться самі

Жінок поганих немає. Звичайно, ми не беремо в розрахунок деградуючих особин. Або відвертих скандалисток. З такими розумні чоловіки воліють не зв'язуватися.

Від любові до ненависті — один крок. І якщо ваша Принцеса стала злісної Фурією, значить, ваша вина в цьому теж є. Наступного разу будете більш обачними.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Якою б солодкою не була любов, компоту з неї не звариш

Хто про що, а євреї — про гроші. Любов може пройти, а що залишиться? Залишиться повага до людини, довіра. От тільки вони неможливі без фінансового тилу.

Це не меркантильність, це правда життя. Жінка не може поважати чоловіка, який не прагнути підвищити свій життєвий рівень та соціальний статус. І вона буде нескінченно захоплюватися тим, хто гідно конкурує з іншими у чоловічому жорсткому світі. Ну або хоча б намагається це зробити.

У кожній невістці є шматочок тещі.

Дівчина несвідомо переймає характер своєї матері, стає її відображенням. Рідко, коли дочка кардинально не схожа на свою матір — жестами, манерою говорити, реакцією на проблеми.

Майбутнім чоловікам непогано було б детально проаналізувати, що за людина — їх потенційна теща. З імовірністю 80% через 20 років так буде виглядати і вести себе дружина.

В очах закоханого і гуска — ангел.

Шлюби по любові вітаються, а з розрахунком — порицаются. І даремно. Розрахунок — це не тоді, коли він олігарх, а вона — Попелюшка. І жінка планує все життя харчуватися з панського столу.

Розрахунок — це мозковий штурм, процес, в якому пара ретельно і прискіпливо придивляється один до одного, щоб не виявити на п'ятому році шлюбу, що у них немає нічого спільного. І як вони взагалі опинилися в одній квартирі і обзавелися двома дітьми?

Перш ніж одружитися на жінці, постарайтеся зняти з очей рожеві окуляри, щоб не зламати їй долю. І свою заодно.

У пошуках булки не втрать хліб.

Людині завжди мало того, що у нього є. Хочеться більшого. І мало хто замислюється над тим, що Бог дає кожному по силам. На чужий коровай рот не роззявляй, так у нас кажуть. Чужі дружини завжди красивіше, ніж своя. Але це — не більше, ніж ілюзія. Ідеальних жінок немає.

Якщо не хочеш, щоб тобі сіли на шию — не кланяйся низько.

Розумні люди вміють вибудовувати дистанцію навіть у близьких стосунках.

Мова не йде про те, що про майбутнього сімейного життя потрібно сісти і домовитися. Це негласні правила — я поважаю тебе, а ти у відповідь поважай мене.

Інакше нічого не вийде. Грати в одні ворота нікому не цікаво.

За матеріалами: Мадам Хельга

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст