Відносини

Якщо двом людям судилося бути разом, доля все одно зведе їх шляху

Хто знає, бути може, і справді існує якась невидима рука, що керує нашими відносинами...
16.5к.

Відносини завжди носять трохи непередбачуваний характер. Багато хто з нас часом виявляються у відносинах, хоча навіть не шукали близькості з іншою людиною. А деякі люди взагалі змушені страждати від самотності, незважаючи на всі свої зусилля з пошуку відповідного партнера.

Якщо ви знайшли свою любов, не докладаючи до цього особливих старань, то вам пощастило. Так, деколи можна просто випадково зустрітися поглядом з незнайомцем, який в підсумку стане вашою долею. Любов всього свого життя можна знайти і на одній з вечірок, відвідувати яку ви спочатку навіть не хотіли.

Бути може, друзі познайомили вас з кимось, і між вами тут же спалахнула іскра. І ця сама іскра поклала початок цілому виру почуттів. Ви щиро полюбили один одного, хоча вся ця ситуація здається вам досить дивною і випадковою. Однак тут не обійшлося без втручання долі.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Так, ви можете не вірити в долю і призначення, але на всі ці збіги і випадковості складно не звертати увагу. Виглядає так, немов у ваших стосунках все відбувається саме по собі, а подібне просто не може не пригнічувати вашого внутрішнього циніка. Хто знає, бути може, і справді існує якась невидима рука, що керує нашими відносинами.

Є ті, хто переконаний, що доля людини цілком залежить виключно від того, які рішення він приймає. Отже, ви повинні просто частіше бувати в суспільстві, тим самим спрямовуючи свою долю в потрібному вам напрямку. Вас переконують у тому, що ви повністю контролюєте те, що відбувається з вами, і що все хороше, що тільки може статися у вашому житті, теж є результатом ваших цілеспрямованих дій.

Читайте також: 12 незаперечних ознак «хімії» між двома людьми

Крім того, ви вірите в те, що якимось чином можете схилити чашу терезів на свій бік, приклавши для цього достатньо зусиль. А ще ви вірите в те, любов прийде у ваше життя тільки в тому випадку, якщо ви самі цього захочете.

Вам здається, що ви можете привертати до себе більшу кількість нових людей з допомогою спритного маніпулювання своїм стилем життя. Ви вірите, що якщо будете багато подорожувати і знайомитися з новими людьми, то тим самим істотно підвищите свої шанси знайти справжню любов. І для цього ви дозволяєте собі бути максимально вразливими.

Щоб перебороти самих себе, ви збираєте всі свою мужність в кулак і не дозволяєте собі ховатися за страхом бути відкинутими. Ви знаєте, що справжня любов вимагає стати на шлях руйнування, тому що романтичні відносини далеко не завжди бувають спокійними і безтурботними.

Коли при зустрічі двох людей виникає миттєва пристрасть і потяг, між ними формується незаперечна зв'язок, про яку треба піклуватися.

У минулому ви могли спробувати щастя в багатьох відносинах. Може бути, кожен з вас вже не раз обпікався і розчаровувався в любові, а тому ви двоє знаєте, якою буває любов. Але ваша зв'язок зовсім інша.

Ви знаєте, що між вами виникло щось особливе, що його потрібно берегти і що всі попередні стосунки навіть близько не схожі на ці. А тому ви починаєте розчинятися один в одному.

Читайте також: 9 якостей, властивих щасливим у відносинах людям

Відносини такого високого рівня мають дуже тендітну природу, а тому вам слід уникати необдуманих вчинків, щоб не поставити їх під загрозу. Ви боїтеся втратити свою любов і можливість зробити її міцною і довговічною.

Ось тільки у відносинах не завжди все просто. І навіть якщо до їх початку все здається ідеальним, так буде далеко не завжди. Ви не можете бути впевнені в успішності любові, адже часом, незважаючи на всю силу ваших почуттів один до одного, стосунки просто розпадаються. І для того, щоб забути свою другу половинку, вам може знадобитися час.

Але ви завжди можете знайти розраду в тому, що якщо двом людям судилося бути разом, то в кінцевому підсумку вони все одно зійдуться. Якщо нагорі вам визначено прожити життя пліч-о-пліч, то ви обов'язково знайдете спосіб все виправити.

Якщо доля хоче, щоб ви були разом, то хвилюватися не про що. Просто переконайтеся, що ви не втрачаєте можливість зберегти свою справжню любов.

Переклад статті — People Who Are Meant To Be Together Always Find Their Way Back In The End via Клубер

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст