Відносини

Як зрозуміти, що твій хлопець хоче від тебе тільки сексу

Можливо, ти вже перебуваєш у «відносинах» з таким хлопцем...
3.6к.

В наш час жінкам досить важко довіряти чоловікам. Дуже багато чоловіків ставлять собі за мету просто використовувати жінку для задоволення своїх сексуальних потреб. І вони йдуть на все, щоб добитися жінку і змусити її скинути з себе весь захист. Разом з одягом.

І як тільки він заслужить довіру, він тут же схиляє її до сексу, який зовсім не зобов'язує його дбати про її почуттях і емоціях. Він з нею тільки заради сексу. І, як тільки вона починає хотіти чогось більшого, він кидає її. А це розбиває їй серце.

У цьому столітті таке відбувається все частіше і частіше. З'являється все більше хлопців, охочих повеселитися за рахунок жіночих емоцій. У них в голові вітається установка «секс по дружбі», навіть якщо дівчині хочеться чогось стабільного і певного.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Хлопці будуть вести себе так, ніби вони готові віддати тобі своє серце, просто щоб забратися тобі під спідницю. І, після того, як такий хлопець закінчить свою «справу», навряд чи ваші шляхи знову перетнуться. І це відбувається знову і знову. А боляче – всякий раз, як таке трапляється.

Можливо, ти вже перебуваєш у «відносинах» з таким хлопцем навіть пару місяців, але навряд чи він дасть тобі ту безпека і захист, яка тобі потрібна. Адже вона обов'язково повинна приходити від присутності чоловіка в твоєму житті. Він ніколи не зробить тобі пропозицію.

І навряд чи він про це пошкодує. Йому не буде соромно. Все буде так, що тобі здасться, що у нього і зовсім серця немає. Страшно, але саме такі на сьогоднішній день більшість хлопців. І тому тобі треба бути особливо обережною. Подбай про свою безпеку!

Будь обережна з чоловіками, які надмірно напористі з тобою – не у всіх їх благородні наміри. Хоча, звичайно, тобі може пощастити, і ти зустрінеш щирого і доброго хлопця, який буде любити тебе такою, яка ти є.

Але високі шанси того, що тобою просто покористуються і кинуть, як непотрібне сміття. Звичайно, ти себе зараз почуваєш не дуже впевнено. Ти знаєш, що, щоб знайти справжнє кохання, потрібно йти на ризики, але як переконатися, що цей ризик буде виправданий?

Що ж, треба навчитися читати між рядків. Тобі потрібно бути уважною, щоб зрозуміти чисті наміри того чи іншого чоловіка. Тому навостри очей і будь пильною. Якщо ти дозволиш собі шалено закохатися в того, хто просто хоче твоє тіло, тобі рано чи пізно буде дуже боляче. Так що постарайся захистити себе сама. Особливо важливо вберегти своє серце.

Найпоширеніший рада, що ти, швидше за все, почуєш вже не в перший раз, буде такою: будь прямолінійна. І відразу спитай у нього сама, які його наміри щодо тебе. Нехай він сам визначить якими будуть ваші відносини. Тим не менш, багато чоловіків – патологічні брехуни. І вони зможуть переконати тебе, що вони налаштовані серйозно, навіть коли це не так. Тому покладатися тільки на цей метод не варто.

Чоловік, якому «припекло» може нагородити чого завгодно, просто щоб отримати те, чого він хоче. Тому вір не тільки словами.

Одним з найбільш ефективних способів перевірити його наміри – це поки почекати з сексом. Якщо він продовжує спілкуватися з тобою навіть після того, як довідається, що ти не впустиш в свою спальню, тоді, можливо, він не з тих, хто хоче тільки сексу. Але якщо він відразу ж кине тебе, вважай, що ухилилася від кулі.

Взагалі, це один з кращих способів визначити його наміри. У здорових відносинах чоловік завжди має бути поруч, повинен бути опорою для тебе, навіть у ті часи, коли ви не будете займатися любов'ю. Це ж питання відданості і послідовності.

З нього повинно бути завжди видно, що він готовий робити заради тебе вчинки, навіть якщо ти не обіцяєш йому за це якісь сексуальні послуги. І, якщо він доведе тобі, що він з тобою не тільки заради сексу, то, напевно, він заслуговує шансу. Можливо, саме заради цього хлопця варто ризикнути. Може, він саме «той самий» хлопець!

Переклад статті — This Is How You Know If Your Guy Only Wants To Sleep With You And Nothing Else via Клубер

 

author avatar
Елліна Гофман Редактор
Народившись в Одесі, а тепер проживаючи в Тель-Авіві, я, Елліна Гофман, перенесла багатство культур і знань з одного куточка світу в інший. Моя пристрасть і глибоке розуміння психології міжособистісних відносин і астрології дозволяють досліджувати та розкривати тонкі нюанси людського досвіду крізь лінзу астрологічних символів.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст