Відносини

8 обґрунтованих причин закінчити відносини

Більшості людей так і не вдалося зрозуміти, чи варто продовжувати боротися за свою любов або ж настав час її відпустити.
4.1к.

Якщо щось зламалося, ви повинні направити всі свої зусилля на те, щоб це полагодити. Просто тому, що у вашому житті почався складний період, зовсім не означає, що ви вправі втікати від труднощів. Якщо у вас виникли проблеми, будьте достатньо зрілими, щоб зустрітися з ними лицем до лиця. Знайдіть в собі сміливість подолати всі труднощі, особливо якщо справа стосується відносин. У цьому світі є лише одна річ, заради якої варто боротися — любов. Якщо ви відчуваєте, що у вашої любові є шанс, ні в якому разі не втрачайте. Не дозволяйте своїй любові зів'янути і загинути, якщо ви знаєте, що в силах виправити ситуацію. Ви будете шкодувати, якщо пропустіть свою любов просто тому, що побоялися діяти.

Коли справа стосується любові, вам знадобитися вся ваша сміливість і відданість, щоб зберегти відносини. З іншого боку, якщо все-таки вашим відносинам не судилося тривати, ви повинні знайти в собі сили їх закінчити. Ви повинні раз і назавжди зрозуміти, що навіть з найкращими намірами, відносини не завжди будуть складатися саме так, як ви цього хочете. Ваше особисте життя не завжди виявиться такою, якою ви її собі уявляєте і цей сувору правду потрібно просто навчитися приймати. Безумовно, ви повинні докласти всі зусилля, щоб стосунки склалися, але також прагніть не упустити той момент, коли їх вже нічим не виправиш і потрібно просто обірвати всі зв'язки. Але як же це зрозуміти?

Більшості людей так і не вдалося зрозуміти, чи варто продовжувати боротися за свою любов або ж настав час її відпустити. Можна з упевненістю сказати, що нікому не варто витрачати час на відносини, яким не судилося довго тривати. Якщо ви відчуваєте, що у ваших відносин немає майбутнього, ви повинні знайти в собі сили їх закінчити, щоб не втрачати часу дарма. Залишаючись у відносинах не з тією людиною, ви самі позбавляєте себе шансу на ту любов, яку по-справжньому заслуговуєте.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Щоб розібратися в своїх відносинах, прочитайте цю статтю. Якщо в більшості пунктах, представлених нижче, ви впізнали себе і свого партнера, значить настав час розлучитися. Іноді, відносин просто не судилося скластися і в цьому немає нічого поганого.

1. Ваші стосунки роблять вас нещасними

Можете бути впевнені в тому, що зустрічаєтеся не з тією людиною, якщо ваші відносини не роблять вас щасливими. Правда в тому, що відносини ніколи не будуть простими, але в теж час вони точно не мають стає причиною нещастя.

2. Ви не можете залишатися самими собою поруч зі своїм партнером

Якщо і є в цьому світі обстановка, в якій ви можете залишатися самими собою і при цьому відчувати себе комфортно, так це наодинці з вашим партнером. Починайте відносини тільки з тією людиною, який дозволить вам проявити свою справжню натуру.

3. Ваш партнер постійно намагається вас контролювати

Тільки тому, що вас з іншою людиною пов'язують відносини, зовсім не означає, що ви обидва повинні забути про своєму особистому просторі. Ви повинні вміти постояти за себе і навчитися приймати незалежні рішення.

4. Ви відчуваєте себе самотніми

Відносини, які змушують вас відчувати себе самотніми, не варті того, щоб їх продовжувати.

5. Ваш партнер не цінує ваші старання

Вам потрібен такий партнер, який зможе підтримувати вас у всіх починаннях. Якщо ваш партнер постійно принижує вас і не визнає ваших досягнень, то такі відносини не назвеш здоровим.

6. Ви не обговорюєте майбутнє ваших відносин

Якщо ви хочете зберегти ваші стосунки, то ви з партнером повинні завжди бути готові відкрито обговорити ваше спільне майбутнє. Як кажуть, нічого не планувати означає планувати програти.

7. Ваш партнер не готовий взяти на себе відповідальність

Обидва партнера повинні бути достатньо зрілими, щоб взяти на себе відповідальність у відносинах. Якщо ваш партнер весь час перекладає всю відповідальність на вас, з часом ви просто зламаєтеся під усім цим тиском.

8. Ви страждаєте від насильства

Будь-який прояв насильства з боку вашого партнера — це автоматичний сигнал про те, що вам пора від нього йти. Насильство ні в якому разі не можна терпіти в будь-якій життєвій ситуації, а особливо у відносинах.

Переклад статті — 9 Acceptable Reasons For You To End The Relationship via Клубер

author avatar
Елліна Гофман Редактор
Народившись в Одесі, а тепер проживаючи в Тель-Авіві, я, Елліна Гофман, перенесла багатство культур і знань з одного куточка світу в інший. Моя пристрасть і глибоке розуміння психології міжособистісних відносин і астрології дозволяють досліджувати та розкривати тонкі нюанси людського досвіду крізь лінзу астрологічних символів.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст