Відносини

11 ознак того, що ваш партнер вас насправді не любить

Ознаки, наведені нижче, підкажуть вам, на що саме варто звернути увагу.
6.5к.

Ви почали нові відносини і з боку здається, що все просто чудово. Тим не менш, підсвідомо ви розумієте, що щось не так, але так і не можете визначити, що саме. Ви дійсно зустріли свого чоловіка, якого також складно зустріти, як оазис в пустелі? Ознаки, наведені нижче, підкажуть вам, на що саме варто звернути увагу.

11 ознак того, що ви досі не зустріли свою любов (навіть якщо вам здається інакше)

1. Ваш партнер не може читати ваші думки

Ні, зовсім не так, як Мел Гібсон у фільмі "Чого хочуть жінки". Але, тим не менш, як відносини можуть бути особливими, якщо у вас час від часу не виникає відчуття, що ваша половинка читає ваші думки? Це свідчить про те, що вам з вашим партнером вдалося встановити міцну емоційну зв'язок, що дозволяє вам осягнути невідчутне. Вам достатньо одного погляду, щоб розпалити іскру. Безумовно, це не найважливіше в стосунках, але все ж, якщо між вами немає чогось подібного — це не зовсім добре.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

2. Між вами немає хімії

Щоб виникла хімія, фізика необхідна. Таким чином, якщо ваш магніт привабливості не працює, звідки має з'явитися хімічна реакція в мозку у вашого партнера? Це особливо важливо у відносинах, адже без хімії вони довго не триватимуть. У вас буде всього лише два роки, поки не зникне, а потім вам доведеться працювати над відносинами. Без хімії відносини стають млявими.

3. Він ніколи не робить вам компліменти

Мати Тереза один раз сказала "в цьому світі людям не вистачає любові і розуміння набагато більше, ніж хліба." Всім нам хочеться, щоб люди, які нам небайдужі, добре себе почували, чи не так? Найкращий спосіб для цього — зробити вашій близькій людині комплімент. Приклад для дівчат: "ти така красива в цьому рожевому платті" і для хлопців "ти такий чудовий і дякую тобі за то, що сходив зі мною в парк атракціонів у свій вихідний." Це послужить вашому партнерові нагадуванням про те, як він важливий для вас. Якщо ж ваш партнер практично ніколи не робить вам компліменти, запитайте себе, чому ж так відбувається.

4. Ви відчуваєте постійний осуд

“Сир, який ти їж, смердить сильніше, ніж твої ноги. Піди-но краще в душ." Засудження — це як ціанід, який буде поступово руйнувати все те, що є між вами і вашою другою половинкою. Керолін Ідальго, лайф коуч, повністю згодна з вищесказаним: “Багато хто вважає, що у відносинах з усім миритися, все терпіти, завжди чимось жертвувати і мовчки страждати, щоб довести свою любов. Насправді, це далеко не любов." Ви дійсно вважаєте, що саме такими повинні бути особливі відносини? Ідальго додає: "Любити значить розуміти, бачити і цінувати іншої людини саме таким, яким він є насправді." Постарайтеся поговорити зі своєю другою половинкою і подати все те, що вам не подобається в більш м'якій манері.

5. Вам здається, що ваша друга половинка забула про ваше існування

З очей геть — з серця геть? Так бути не повинно. Кажуть, що обидва партнера повинні прикладати однакову кількість зусиль, щоб їх відносини склалися. Ваша друга половинка робить все можливе, що від неї залежить? Якщо ваш партнер надсилає вам вранці повідомлення, значить він думає про вас. Якщо він готовий принести вам суп або сходити в аптеку, коли ви хворієте, значить він не залишить вас у важкі часи. Це лише кілька прикладів, які показують, як багато ви важливі для своєї другої половинки. Важливо лише те, яке місце займає в списку пріоритетів свого партнера.

6. Вам доводиться по кілька разів переписувати свої повідомлення

Для того, щоб написати повідомлення вашій другій половинці досить кілька секунд, але вас не покидає відчуття, що ви пишете роман для Пулітцерівської премії? Написати, стерти, почати заново. Постійні переживання про те, що написати в повідомленні своєму партнеру — це тривожна ознака.

7. Ви намагаєтеся виправдати його дії

Якщо ваші друзі або члени сім'ї впливають на поведінку вашого партнера в розмові, вам відразу ж доводиться шукати пояснення і вас не покидає відчуття, що ви опинилися між двох вогнів. Кім Квиндлен з онлайн видання Thought Catalog пише: “Ви постійно шукаєте виправдання того, як ваш партнер з вами звертається. Ви вважаєте, що повинні переконати всіх своїх близьких людей в тому, що ваш партнер ідеально вам підходить." І не важливо, викликало його поведінку напруга, злість, збентеження, здивування або звичайна цікавість — ви ніколи не повинні виправдовуватися за свою другу половинку.

8. Він не хоче працювати над вашими відносинами

Відносини — це танець для одного. Адже ніхто ніколи так не говорить, чи не так? Проблеми починаються тоді, коли ваш партнер не виявляє абсолютно ніякої ініціативи зі свого боку. “Ви запрошуєте його провести час з друзями або родиною. Іноді він погоджується, іноді ні, але все ж він ніколи не виглядає особливо задоволеним", додає Квиндлен.

Якщо чоловік вас любить по-справжньому, то буде радий будь-якій можливості провести час з вами і дорогими вам людьми. Якщо це не ваш випадок, то ви обов'язково погодьтеся і з такими словами Квиндлен: “Він також не намагається зробити вас частиною свого життя. Ви практично нічого не знаєте про його сім'ю і друзів, незважаючи на те, що хотіли б." Він ніколи не запрошує вас на сімейні вечері або на тусовки зі своїми друзями, тримаючи вас на відстані. Квиндлен додає висновок: "Іноді вам здається, що у вас просто-напросто дві окремі життя, які ледь переплітаються."

9. Він не радий вас бачити

Тут і так все зрозуміло. Ви знаходитесь у відносинах, тому що вам подобається проводити час в компанії один одного. Безумовно, ви не будете світитися від щастя, побачивши один одного наче в фільмах. Тим не менш, незважаючи на всі обставини і відстані, ваш партнер завжди повинен бути радий вас бачити. Якщо ж це не так, відстань між вами буде не тільки фізичне. Навіть перебуваючи поруч, вас не буде залишати відчуття, що ваша друга половинка знаходитися десь далеко. Так не повинно бути поряд зі своєю спорідненою душею, чи не так?

10. Він не проявляє інтересу у вашому спільному майбутньому

Навіщо продовжувати відносини, у яких немає майбутнього? Це немов піца без сиру чи піратський корабель без прапора "Веселий Роджер". Мова зовсім не йде про шлюб, а скоріше про однакові цілі в житті і стосунках. Ваша друга половинка повинна ділитися з вами своїм баченням майбутнього, чого вона хоче і як збирається цього домогтися. Якщо ж це не так, значить ви просто зустрічаєтеся не з тією людиною.

11. У вас немає впевненості у ваших відносинах

Перші два слова, які приходять на розум: "на" і "грані". Саме так відчувається невпевненість у відносинах. Ви боїтеся, що ваш партнер може про вас подумати, якщо ви скажете, що він не правий або станете йому суперечити. З правильною людиною у вас не повинні виникати подібні хвилювання. Ви можете відкрито спілкуватися і поважаєте думки один одного. Це зовсім не означає, що ви ніколи не будете турбувати або дратувати один одного. Тим не менш, всі ваші конфлікти повинні закінчуватися розумінням.

Дебра Филета, автор книги True Love Dates, пояснює: "Не забувайте, що ви в силах навчити іншу людину як можна і як не можна з вами звертатися." Якщо вас щось не влаштовує, ви можете змінити це, або домовитися про компроміс. Вам самим вирішувати, як вчинити, якщо ви побачите в своїх відносинах вищеописані ознаки. Якщо ж ви застрягли і не знаєте, що робити, просто подивіться в словнику визначення фрази "споріднена душа".

Переклад статті — 11 Behaviors In A Relationship That Reveal Untrue Love via Клубер

author avatar
Елліна Гофман Редактор
Народившись в Одесі, а тепер проживаючи в Тель-Авіві, я, Елліна Гофман, перенесла багатство культур і знань з одного куточка світу в інший. Моя пристрасть і глибоке розуміння психології міжособистісних відносин і астрології дозволяють досліджувати та розкривати тонкі нюанси людського досвіду крізь лінзу астрологічних символів.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст