Відносини

15 доказів, що дівчина з великим серцем, але саркастичним розумом любить по-іншому

Ви згодні з нашим списком?
3.6к.

Знайомство з дівчиною, у якої велике серце, приховане за нахабним поведінкою, може змусити вас відчувати, що ви перебуваєте у відносинах з одним із самих складних істот на планеті.

Іншими словами, її важко зрозуміти. І коли справа доходить до любові, вона її поведінка відрізняється від поведінки більшості жінок.

Ось 15 способів прояву кохання дівчини з великим серцем, але саркастичним характером. Вона любить по-іншому. Ви згодні з нашим списком?

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

1. У неї немає фільтра. Вона ніколи не приховує свої почуття і не фільтрує свої слова — говорить усе, що хоче, незалежно від того, наскільки грубо або недоречно це може здатися.

2. Вона не любить бути вразливою. У великого серця є здатність не тільки любити, але і бути задетым. Вона боїться цього. Так що будь добрий до неї.

3. Їй важко відкриватися. В той час, як фізичний аспект відносин природний для неї, емоційний — дуже складний. Потерпи.

4. Іноді вона може здаватися байдужою. Але це не так.

5. Вона ранима всередині. Незважаючи на те, що її поведінка і зовнішній вигляд демонструють твердість і наполегливість, насправді, вона добрий і ранима людина. Зовнішній вигляд не відображає її справжній характер.

6. Вона найкращий слухач. Такі дівчатка люблять слухати.

7. Вона нічого не робить наполовину. Вона або тобі, або вона не буде витрачати свій час, якщо вона не впевнена в тобі.

8. Почуття гумору — важлива частина її особистості. Вона грубо жартує і може похвалитися «чорним» гумором. І жартує краще всіх.

9. Вона буде цінувати маленькі речі, які ти для неї робиш. Незважаючи на те, що вона буде іноді висміювати тебе, вона щиро буде цінувати маленькі романтичні жести, такі як відкрити двері перед нею або поцілувати в чоло.

10. Вона любить зворушливі подарунки. Для неї цінник нічого не значить, а от увагу — значить багато.

11. Вона безнадійний романтик. В її серці є тонни любові, які вона приховує.

12. Можливо, вона не зможе сказати «я тебе люблю». Незалежно від того, що вона відчуває, вам доведеться копати, щоб розкрити її емоції.

13. Вона багато думає. Але їй подобається спостерігати за тим, наскільки всі інші непродумані.

14. Вона груба. Але в глибині душі, вона така ж ніжна, як будь-яка дівчина.

15 Вона одночасно і задирака, і милашка. Так що не відпускай її.

Автор — Misty Renee
Переклад статті — 15 Ways The Girl With The Big Heart But Sarcastic Mind Loves Differently via Клубер

author avatar
Марія Сартания Автор
Марія Сартания — талановита журналістка, яка володіє багатим восьмирічним досвідом роботи в індустрії. Її кар'єра відзначена значними досягненнями, в тому числі роботою в провідних глянцевих виданнях України, де вона демонструвала не тільки професіоналізм, але й унікальну здатність доступно викладати складні ідеї.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст