Відносини

ЛЮБОВ — це коли у відносини йдуть свободи

В моєму розумінні любов між двома людьми може відбутися тільки тоді, коли кожен з них перетворився в духовно зрілу особистість, а по-справжньому глибокою і красивою вона може бути тільки в тому випадку, коли у відносини йдуть з волі.
6.3к.

В моєму розумінні любов між двома людьми може відбутися тільки тоді, коли кожен з них перетворився в духовно зрілу особистість, а по-справжньому глибокою і красивою вона може бути тільки в тому випадку, коли у відносини йдуть з волі.

В питаннях почуттів будь-який тиск на іншу людину викликає лише опір.

Любов — це свобода, але не та свобода, яка не визнає зобов'язань.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Любов — це зобов'язання, які дотримуєшся ти сам, і свобода вибору, яку даєш іншій людині.

Я думаю, важливо, щоб наша любов не ставала задухою для близьких людей. Дотримуватися зобов'язань перед рідною людиною, але при цьому давати йому вільно дихати.

Любити — це бути поруч, коли потрібно, і трохи відходити назад, коли простору стає занадто мало для двох.

Одного разу розмовляла з літнім мудрою людиною, сподобалася його думку: «Якщо дружина говорить, що вона втомилася і хоче побути на дачі в тиші і спокої, моя справа дуже тихо привезти продукти, залишити їх на порозі будинку і також непомітно усунутися, щоб вона змогла відпочити».

Любов — це відповідальність, яку ми добровільно беремо на себе. Любити — це бути належним.

«Я нікому нічого не винен» — це не про любов.

Це інший тобі нічого не винен.

Абсолютно нічого.

А ти повинен.

Повинен дбати, повинен бути вірним, має служити людині. Це про любов з волі.

Любов — це безпека.

Любов означає, що поруч з тобою людина може бути справжнім.

Йому дозволено бути слабким, дозволено сумніватися, дозволено бути негарним, дозволено хворіти, дозволено робити помилки. Істерики, сварки, суперечки, негативні емоції, відсутність сміливості і рішучості — не привід, щоб розлюбити людину.

Та й чи можна розлюбити хоч кого-то, якщо любов — це дар, яким ти ділишся від усього серця, не вимагаючи нічого натомість.

Любити людину більше, ніж ті дії, які він здійснює.

Бути поруч і в біді і в радості, бути завжди в доступі, бути завжди на зв'язку. Бути тим, про якого знають, що він ніколи не зрадить.

Дітям важливо знати, що сім'я — це найбезпечніше місце на світі.

Старіючим батькам важливо знати, що вони потрібні й улюблені, що вони будуть захищені до кінця життя.

Чоловікові важливо знати, що дружина любить його незалежно від успіхів на роботі, а дружині важливо знати, що він буде поруч незалежно від того, як вона буде виглядати через десять років так і через п'ятдесят.

І це все не про обіцянки, це про щось інше, про щось глибоке і справжнє. Про це не треба говорити, треба жити так, щоб той, хто поруч, почувався безпечно, таке життя як раз про справжню любов.

Любов — це зрілість і усвідомленість.

Любов — це розуміння, що близькі відносини неможливі без криз, що почуттю необхідно час, щоб дозріти, що любов не може бути суцільним святом, любов — це глибока робота над самим собою, перш за все.

Любов — це низка смертей і нових народжень, любов — це оголення найбільш уразливих точок, любов — це сміливість бути справжнім, любов — це хоробрість вийти на незвідану територію.

Любити чи ні — завжди наш особистий вибір, не потрібно нав'язувати його іншій людині.

Краса справжньої любові в тому і полягає, щоб віддавати від усього серця і бути вдячним за те, що інший погодився її прийняти.

Той, хто вміє любити, приречений бути щасливим. Справа не в тому, чи був ти хоча б раз любимо, а в тому, чи зумів ти стати настільки глибоким і зрілим, щоб жити з пробудженим серцем.

Любов — це світло, любов — це сяйво серця, любов — це найкраще, що ми можемо подарувати навколишнього світу. 

Автор — Діна Річардс
Фото — zimmmes.com

author avatar
Елліна Гофман Редактор
Народившись в Одесі, а тепер проживаючи в Тель-Авіві, я, Елліна Гофман, перенесла багатство культур і знань з одного куточка світу в інший. Моя пристрасть і глибоке розуміння психології міжособистісних відносин і астрології дозволяють досліджувати та розкривати тонкі нюанси людського досвіду крізь лінзу астрологічних символів.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст