Відносини

Якщо з нею складно у відносинах, значить вона варта того

Коли її важко любити, це не те, що ти думаєш...
8.7к.

Коли її важко любити, це не те, що ти думаєш. Вона не дивна, не вимоглива, не хитра. Їй просто вже завдавали болю, і вона хоче знати, що ти інший. Ось чому ти повинен залишитися з нею, поки вона не почне довіряти тобі, бо...

...вона завжди буде мотивувати тебе ставати краще. Ні, це не полегшить твоє життя, але значно поліпшить її. Вона хоче бути кращою, який тільки може бути, і чекає того ж від свого партнера. Вона ніколи не дозволить тобі здатися в досягненні твоїх цілей. Вона вірить у тебе, навіть коли це важко, навіть коли ти сам не віриш у себе.

...вона завжди буде з тобою рахуватися. Легко відступити, коли ти більше нікому нічим не зобов'язаний. Але вона завжди буде робити те, що краще для тебе, а не просто, щоб догоджати тобі постійно.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

...вона пройшла через багато чого, і їй потрібно більше, ніж твої посередні зусилля. Тому що її важко любити тільки тому, що їй багато разів завдавали болю. І ти б теж був обережний, якби пройшов через те ж, що і вона. Так, вона буде вимагати від тебе багато чого, особливо на початку, але вона безперечно варто того.

...вона завжди буде боротися за вашу любов.Як тільки ти завоюєш її довіру, повагу і любов, ти заполучишь її назавжди. Вона знає цінність воістину хорошого чоловіка, який її цінує. Тому вона не піде від такого, які б важкі часи настали.

...вона не поспішає довіряти, але її довіру того варто. Так, їй знадобиться час, щоб відкритися тобі. Але, чесно кажучи, з гідними так завжди. Вона не кожного впускає, бо якщо вона відкриється тобі, значить ти для неї особливий. Усвідом цінність її довіри.

...вона завжди буде говорити правду, навіть гірку. Вона не буде підсолоджувати пігулку і говорити те, що ти хочеш почути. Вона по-справжньому про тебе дбає, тому буде все говорити прямо. Це найкраще, що хто-небудь може для тебе зробити, навіть якщо це засмутить тебе, і вона це знає. Іноді ти можеш ненавидіти її за це, але в підсумку зрозумієш, що вона права.

...вона пройшла через багато чого, тому і обережна, але вона багато чому навчилася. Її розташування важко досягти, але як тільки у тебе це вийде, у тебе буде партнерка, яка точно знає, як треба любити. Вона робила багато помилок, але тепер знає цінність хорошого чоловіка і як з ним потрібно звертатися.

...вона знає, що для чогось вартого потрібні зусилля. І вона готова їх прикладати заради хороших відносин: вона просто повинна бути впевнена, що ти теж серйозно на це налаштований. Ось чому її спочатку важко любити, але продовжуй працювати, і в результаті ти отримаєш все, на що сподівався, і навіть більше.

...вона складна, але це відрізняє її від інших.Вона знає, як зберігати свою незалежність і одночасно сильно любити. Вона не ідеальна, але знає, хто вона. І як тільки ти завоюєш її, ти отримаєш самого особливого людини у своєму житті.

Фото — scorpiomansecrets.com

За матеріалами — soulpost.ru

author avatar
Елліна Гофман Редактор
Народившись в Одесі, а тепер проживаючи в Тель-Авіві, я, Елліна Гофман, перенесла багатство культур і знань з одного куточка світу в інший. Моя пристрасть і глибоке розуміння психології міжособистісних відносин і астрології дозволяють досліджувати та розкривати тонкі нюанси людського досвіду крізь лінзу астрологічних символів.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст