Відносини

3 причини, чому жінок не хвилює зовнішність чоловіків

Всі жінки люблять гарненькі обличчя, великі м'язисті руки? Але, на щастя для чоловіків, це не так! І ось чому...
3к.

Чоловіки в активному пошуку часто задають питання: «чи Важливо, як я виглядаю?». Що ж, відверто кажучи, немає.

Для жінок це не так важливо. Скільки разів ви бачили привабливу жінку – я маю на увазі дуже привабливу – що йде по вулиці рука об руку з низьким, товстим і лисим чоловіком? Дам підказку: більше, ніж ви можете собі уявити!

Не сказати, що це сильно впливає – впливає, але на мить. Зовнішній вигляд може дати вам перевагу в залученні уваги жінки і тому подібного.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Після того, як ви заговорите з жінкою, її ні на йоту не буде турбувати ваше гарненьке обличчя або розмір ваших біцепсів.

Але я думав, що всі жінки люблять гарненькі обличчя, великі м'язисті руки? Але, на щастя для чоловіків, це не так.

Ось чому:

1. Біологічно жінок більше приваблює соціальний статус

Говорячи про соціальний статус, я не маю на увазі шикарні тачки і голлівудські особняки. Під соціальним статусом я маю на увазі соціальне мислення. Жінок з народження приваблюють чоловіки з соціальними навичками.

Чоловіки, які можуть змусити дівчину сміятися, поводяться з ними впевнено і ефективно спілкуються з тими людьми, які мають високий соціальний статус.

Чоловіки, які мають цими рисами, дуже приваблюють жінок. Так було з початку часів.

Я кажу про ті часи, коли наші предки громили скелі, жили в племенах і покладались один на одного.

Найбільш соціально адаптовані чоловіки характеризуються як альфа-самці цих груп і їм часто в племені давали тільки найкраще з того, що можна було запропонувати.

Їм давали кращу їжу, воду, притулок та інші ресурси, і, отже, у них було саме міцне здоров'я – що було особливо важливо для жінок, які шукали партнера.

Як бачите, очолювали такі групи не найсильніші або красиві чоловіки, але найбільш соціально розсудливі. Ми еволюціонували до самих розумних істот на планеті завдяки своїй промові і комунікацій.

Ми розмовляємо, обмінюємося ідеями і процвітаємо як вид завдяки високому рівню міжособистісного спілкування.

Без усього цього ми не пішли б так далеко (Ми б досі терли паличку, щоб добути вогонь в наших комфортабельних будинках).

З урахуванням сказаного, жінки, зрозуміло, більше тяжіють до тих чоловіків, які володіють цією якістю. Чоловіки, які мають високий соціальний статус, найбільш привабливі для них!

2. Чоловіки можуть керувати рівнем своєї привабливості

Жінок, в першу чергу, привертають такі риси як лідерство, впевненість, почуття гумору, соціальні здібності та інші якості в чоловіках. Це означає, що ми можемо керувати нашим рівнем привабливості, працюючи і покращуючи ці навички.

Якщо б привабливість визначалася тільки зовнішністю, багато з нас були п'яні.

На щастя, це не так, і у нас є спосіб підвищення нашого рівня. Працюючи над своєю особистістю і над вищезазначеними якостями, ми можемо стати більш бажаними в очах жінок.

3. Зовнішність не незмінна

Незважаючи на те, що ви думаєте, ваша зовнішність не буде незмінна. Ваш розум, серце, душу постійні, але тільки не зовнішність. Вона змінюється кожен день.

Ми старіємо, з кожним новим миттю трохи змінюється і наша зовнішність. Не тільки з-за цього, ми і самі можемо змінити свою зовнішність за допомогою зміни зачіски, одягу, статури або чогось ще.

Жінки інтуїтивно знають це. Коли знайомляться з чоловіком, вони знають, що він не буде так само виглядати з плином років. У нього можуть випасти волосся, з'явитися живіт і він постаріє, як кожен з нас.

Вони усвідомлюють це, тому що те ж саме буде і з ними. Тому жінки не акцентують увагу на зовнішності чоловіка.

Чоловіки, які найбільш індивідуальні, найчастіше залучають більшість жінок. Вони характеризуються наполегливістю, лідерством, соціальними навичками і харизмою, щоб бути «альфа-самцями, яких хочуть жінки.

Не зациклюйтеся на тому, щоб стати фізично більш привабливим, замість цього сфокусуйтеся на побудові своєї особистості. Робіть це, а решта додасться. Під «іншим» я маю на увазі жінок!

Жінки захочуть вашу особу більше, ніж все інше, тому працюйте над цим.

Justin Stenstrom
3 Reasons Why Women don't Really Care
About How Attractive A Guy Is
via Клубер 

author avatar
Антон Клубер Головний редактор
Антон займає почесне місце головного редактора сайту Клубер вже більше десяти років, демонструючи свої професійні навички журналіста. Володіючи глибокими знаннями в області психології, відносин і саморозвитку, він також захоплюється езотерикою і кінематографом.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст