Кінознімальна

Валентин Гафт: «Сучасні фільми схожі, слова одні й ті ж, так і осіб не розрізнити»

«Раніше знімали півроку, а сьогодні — за місяць. Але для того, щоб зняти щось вартісне, потрібно щось накопичити, переробити, потім засумніватися і ще раз переробити...»
1.7к.

Актор, театральний режисер, поет і письменник Валентин Гафт був справжнім трудівником. Немає кінострічки, де б він недоиграл, схалтурив. Для нього мистецтво було сенсом життя, а вихований і навчений він був у класичній школі, учившей знімати справжнє кіно.

Валентин Йосипович зазначав, що в сучасному кінематографі все стало дуже просто. Раніше кінематографісти на всіх етапах створення фільму стикалися з проблемами від цензури до технічних моментів. Тепер же все дуже упрошено.

«Убыстрилась зйомка фільму. Раніше знімали півроку, а сьогодні — за місяць. Але для того, щоб зняти щось вартісне, потрібно щось накопичити, переробити, потім засумніватися і ще раз переробити. Тепер же цього немає, зняли і випустили, тому всі картини схожі один на одного, слова одні й ті ж, так і особи одні і ті ж, я давно плутаю їх», — нарікав Валентин Йосипович.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Гафт відносив себе до іншого покоління, велика частина якого вже пішла — це Олег Єфремов, Євген Євстигнєєв, Олег Даль, Михайло Козаков, Володимир Висоцький.

«Думаєте, поряд з ними можна до себе серйозно ставитися?» — задавався питанням актор.

Багато сурогату на екрані, хоча їх час не буде довгим, і тоді їм на зміну прийдуть справжні таланти, вірив актор. Він говорив: «Треба підтримувати тих, хто дійсно цього вартий. У нас багато талантів, але багато чого залежить від чиновників».

За матеріалами: КиноНытик

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст