Езотерика

12 способів, якими Всесвіт посилає вам повідомлення (якщо ви готові їх отримувати)

Ви можете порахувати їх збігами, але є велика ймовірність, що це Всесвіт піклується про вас...

Ви не ізольоване істота, відрізане від іншої реальності. Ви пов'язані зі Всесвіту незліченними складними способами, мов нитки, що пронизують саме ваше істота. І саме через ці потоки Всесвіт може надсилати вам повідомлення.

Без сумніву, ви зустрічали багато з них у своєму житті, іноді навіть не усвідомлюючи, що вони представляють. Ви могли б порахувати їх збігом, але є велика ймовірність, що це були знаки Всесвіту, покликані направити вас в ту або іншу сторону. Отже...

1. Повторюваний досвід

Чи помічали ви коли-небудь моменти, коли одне і те ж відбувалося з вами изо дня в день?

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Можливо, ви постійно проливаєте напій, кидаєтеся палець на нозі або часто втрачаєте телефон — кожна з цих речей може мати більш глибокий сенс, який не очевидна на перший погляд.

2. Сни

Ваше підсвідомість — це частина вас, що найбільш глибоко вкорінена в більш широкій всесвіту і найбільш відкрита для отримання повідомлень.

І часто ці повідомлення передаються через сни. Коли ми спимо, ми налаштовуємося на свою підсвідомість на досить довгий час, щоб засвоїти послана повідомлення.

3. Тварини

У світі природи є безліч судин, через які можна передавати повідомлення Всесвіту, і немає нічого більш важливого, ніж тварини.

Наприклад, якщо ви постійно спостерігаєте зграї птахів, що літають високо в небі, це може бути ознакою того, що ви відчуваєте потребу в самоті на деякий час.

4. Числа

Хоча числа самі по собі можуть бути людським винаходом, вони так само можуть бути формою спілкування зі Всесвітом. Вам потрібно шукати закономірності, тому що саме в них можна знайти повідомлення.

Повторювані числа, наприклад 11:11, або послідовні числа, наприклад 1, 2, 3, можуть мати прихований зміст; все, що вам потрібно зробити, це розшифрувати їх.

5. Синхронність

Без сумніву, ви стикалися з цим багато разів — коли ви думаєте про когось безпосередньо перед тим, як людина зателефонує, напише або ви зіткнетеся з ним особисто.

Найчастіше це знак того, що ви на правильному шляху. Це спосіб Всесвіту підтвердити вам, що ваші думки ідеально відповідають вашої майбутньої реальності. Це Всесвіт говорить вам велике «так», щоб підтвердити, що ви рухаєтеся в правильному напрямку.

6. Втрата/поломка предметів

Наші відносини з речами, якими ми володіємо, сильні; ми бачимо себе і своє життя серед предметів, з якими ми живемо, і навколо них.

Тому не дивно, що Всесвіт може відправляти повідомлення через ці токени. Коли ми щось втрачаємо, щось знаходимо або щось ламаємо, це може означати різні речі.

Пошук чого-небудь часто призначений для пробудження спогадів в розумі, тоді як втрата речей розглядається як знак того, що вам потрібно відпустити минуле.

7. Повторювані слова/фрази

Подібно до того, як повторювані переживання відбуваються протягом короткого проміжку часу, коли ви зустрічаєте певне слово або фразу знову і знову, це щось значить. Це може бути дуже конкретне повідомлення або щось більш тонке, але розглядайте ці слова як підказки, які потрібно зрозуміти.

8. Біль і хвороба

Біль не завжди виникає безпосередньо в результаті конкретного інциденту, і хвороба не обов'язково має очевидний джерело. Тим не менш, обидві ці речі нерідко символізують щось ще у вашому житті.

Місце розташування болю або тип захворювання можуть мати прихований сенс, на який вам варто звернути пильну увагу.

9. Пісні/Музика/Слова

Ви коли-небудь прокидалися і у вас в голові відразу ж звучала пісня? Або ви займалися своїми справами і раптом почули певний музичний твір?

Наш розум часто створює складні асоціації між музикою і нашими емоціями. Потім Всесвіт може використовувати певні мелодії або тексти пісень, щоб передати вам важливу інформацію.

10. Несподівані зустрічі

Ви коли-небудь випадково зустрічалися з кимось, хто виявився ідеальною людиною для вашого нинішнього скрутного становища? Можливо, ви вирішили кинути роботу і зайнятися чимось абсолютно новим і відразу зустріли знайомого, який зробив те ж саме кілька років тому.

12. Недоречні емоції

Наші почуття можуть бути дуже важливими посланниками, але коли справа доходить до передачі вказівок Всесвіту, найбільшу важливість мають ті емоції, які здаються недоречними.

Так, наприклад, якщо ви перебуваєте в безпечному місці, але раптово відчули незрозумілий страх і трепет, можливо, є вагома причина бути особливо обережним.

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст