Езотерика

Жіночі імена, які притягують самотність

Немає щастя в особистому житті...
5.2к.

Батьки, як правило, дуже ретельно вибирають імена своїм дітям. Багато хто вірить, що ім'я в якійсь мірі визначає майбутню долю дитини. Саме тому деяких імен краще остерігатися.

Ось деякі з жіночих імен, здатні ускладнити життя своїм власницям:

Олександра

Це ім'я «нагороджує» жінку чисто чоловічими рисами характеру. Вона постійно намагається контролювати обранця, підрізує йому, що називається, крила і не дає проявити ініціативу. Така поведінка відштовхує чоловіків.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Інга

Головна проблема Інги – нестабільність. Про таких кажуть: "сім п'ятниць на тиждень. Це заважає власницям цього імені збудувати міцні і довготривалі стосунки.

Читайте також: Чоловіки з цими іменами — найбільші ледарі: краще не будувати з ними сім'ю

Віра

Ім'я наділяє свою власницю наполегливістю та цілеспрямованістю. Віра здатна домогтися запаморочливих висот, але є один нюанс – своїх цілей Віри домагаються через біль і втрати. Тому часто вони залишаються, хоч і на великій висоті, але нещасливими в особистому житті.

Тамара

У Тамар серйозні стосунки постійно відходять на другий план. Їх то і справа поглинають інші плани і цілі. І навіть коли ці жінки зустрічаю чоловіка своєї мрії, то починають мучити його своєю ревністю і небажанням бути відкритою.

Маргарита

У неї складний і нетовариська характер. Їй складно догодити, тому більшість чоловіків, зрештою, втрачають інтерес до відносин з нею. Часто відносини Маргарити закінчуються гучним та болючим розривом.

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст