Езотерика

Кішка — показник стану карми людини

Деякі люди відчувають до кішкам незрозумілу неприязнь, і це привід серйозно задуматися...
2.8к.

Більшість людей відноситься до кішок виключно позитивно, але деякі відчувають до них незрозумілу неприязнь. Кішки їх дратують і викликають бажання негайно прогнати. На перший погляд здається, що тут такого? Не любить людина кішок, це його особиста справа! З одного боку, може, воно й так, але з іншого — це привід серйозно задуматися.

Домашня кішка, нарівні з собакою, живе поруч з людиною з незапам'ятних часів. Вона володіє унікальною біоенергетичної системою. Кішка здатна тонко налаштовуватися на навколишні біополя і навіть входити з ними в резонанс, здійснюючи тим самим їх корекцію, а при необхідності і підживлення, а у виняткових випадках навіть повне відновлення.

Розповіді власників домашніх кішок про те, як після спілкування зі своєю улюбленицею, у них зникали головні болі, приходило в норму кров'яний тиск, зовсім не байки. Будь-який збій у нашому організмі незмінно проявляється у вигляді спотворення енергетичної аури, кішка відчуває це і поспішає на допомогу.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

А ще кішка здатна служити своєрідним індикатором благополуччя людини. Коли в нашому житті все в порядку, кішка, яка живе поруч, спокійна, вона багато спить, не нехтує гігієнічними процедурами, і у неї хороший апетит. Якщо ж ваша вихованка безпричинно починає нервувати, перестає доглядати за собою, погано їсть, це означає, що у вас щось не так.

Зазвичай найдошкульніші, кішки й коти реагують на сварки в родині, причому вони завжди приймають сторону, несправедливо постраждалу в цих конфліктах. Якщо ви, приміром, незаслужено покарали своєї дитини, кішка обов'язково прийде до нього і, ласкаясь і буркотливо намагатиметься заспокоїти малюка, відновити душевну рівновагу.

Як і всяка тонка зв'язок, взаємини кішки і людини є двосторонніми. Кішки відчувають нас, але і чоловік дуже добре відчуває кішок. Саме тому людей, байдужих до них, практично не зустрічається. Або симпатія, або неприязнь. З симпатією все зрозуміло, а от неприязнь...

За моїми спостереженнями, дев'яносто відсотків злісних алкоголіків терпіти не могли кішок, більша частина знайомих жінок, особисте життя яких не відрізнялася благополуччям, регулярно, і до місця і не до місця, безапеляційно заявляли: «Ненавиджу котів!», діти, що піддавалися насильству в сім'ї чи школі переносили свою образу на бездомних або сусідських кішок. І подібних прикладів можна навести чимало.

Можна з упевненістю сказати, що у людини, чия карма не ідеальна, кішки викликають негативні емоції. Таким людям слід серйозно подумати над тим, як змінити своє життя, зробити її більш світлою і щасливою. І тоді ці маленькі пухнасті симпатяги не будуть викликати в них нічого, крім посмішки.

За матеріалами: aum.news

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст