Езотерика

Головні заздрісники за знаком Зодіаку

Їм чуже життя цікавіше, ніж своя!
1.9к.

Є люди, які завжди заздрять іншим. Астрологи назвали три знака Зодіаку, яким зручніше терпіти «жабу» всередині, ніж самим щось зробити...

Телець

Телець — це дуже закомплексований знак Зодіаку, який несе відповідальність за свою нереалізованість перекладає на інших. Вони часто заздрять більш успішним людям. При цьому вони не хочуть щось зробити для того, щоб самим домогтися успіху. Їм простіше говорити про те, що вони нічого не можуть, що їх ніхто не цінує, що вони нікому не потрібні. Таким чином вони лише викликають жалість по відношенню до себе.

Рак

Раки займають друге місце в цьому рейтингу, а все тому, що їх регулярно «давить жаба». Насправді, це основна причина, по якій у них мало друзів. А все тому, що вони з-за своїх комплексів намагаються на чиємусь фоні виглядати краще. І найчастіше під їх пресинг потрапляють більш успішні люди. Таким чином Раки відчувають себе на висоті, так і не усвідомлюючи, що проблема в їх голові.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Стрілець

Ще один знак Зодіаку, який любить заздрити. Зі Стрільцями, як кажуть астрологи, все просто: у них немає уявлення про те, чого вони хочуть. Тому при вигляді чужого красивої картинки, намагаються зробити її і себе. Нехай це не завжди добре закінчується, зате Стрільцям так легше жити. Експерти переконані, що всі проблеми можна вирішити легко і просто — зайнятися своїм життям.

Автор: Анжела Бачевская

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст