Езотерика

У кожного знака Зодіаку є два Ангела-хранителя

Дізнайтеся, хто поруч з вами...
3.6к.

У кожного знака Зодіаку є свій Ангел, який допомагає розкрити всі переваги, і протилежний йому Ангел, який приносить відчуття рівноваги.

Овен — Ангел Творіння

Ангел Творіння, який оберігає Овна, допомагає спрямувати всі пориви представників цього знаку зодіаку в позитивне русло. Він штовхає їх на дії і дає неймовірну фізичну і емоційну силу.

Якщо ви щось задумали, цей Ангел підтримає будь-яку ініціативу і проекти, додасть енергії і мотивує починати нові ризиковані проекти. Протилежний йому ангел — Ангел Любові (Ваги) гальмує владність Овна і дає захист від нерозсудливості.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Телець — Ангел Трійці

У кожного знака Зодіаку є два Ангела-хранителя.Ангел Трійці наділяє Тельців відданістю і постійністю. Дар, який був даний вам від народження — це терпіння та рішучість.Завдяки його захисту ви здатні перенести будь-які примхи долі і зможете доводити всі справи до кінця.

Протилежний йому ангел — Ангел Перевтілення (Скорпіон) підтримає вас, коли ви зіткнетеся з великими життєвими змінами, і додасть вам трохи романтичності.

Близнюки — Ангел Спілкування

Цей ангел наділяє вас умінням знаходити потрібні слова в потрібний момент. Він дає захист і розуміння, і допомагає пристосовуватися до будь-якої ситуації, з якою ви зіткнетеся. Завдяки цьому ангелу ви будете залишатися відкритим і позитивно налаштованим.

Протилежний ангел — Ангел Щастя (Стрілець) захистить вас від смутку, принесе стабільність в любові і допоможе позбутися

Рак — Ангел Достатку

Рак знаходиться під заступництвом Ангела Достатку, який наділяє його сильною чутливістю і справді миролюбним характером. Він допомагає представникам цього знаку зодіаку вчитися на своєму досвіді.

Також енергія цього ангела дарує внутрішній спокій, позбавляючи вас від напруги повсякденних проблем.

Протилежний ангел — Ангел Праці (Козеріг) допоможе вам впоратися з самотністю і захистить від негативних наслідків тривалої ізоляції.

Лев — Ангел Земної сили

Ваш захисник дає вам силу і надійність, виділяючи серед інших знаків зодіаку. Більш того, він обдаровує вас ще трьома дарами: відданість, мужність та оптимізм.

Завдяки цим талантам ви зможете прожити цікаве життя, сповнене сюрпризів. Цей ангел надає вам неймовірну впевненість у своїх здібностях і харизматичність.

Протилежний ангел — Ангел Свободи (Водолій) прийде до вас на допомогу, коли потрібно проявити свою безкорисливість або усамітнитися.

Діва — Ангел Зцілення

Цей ангел наділяє вас здатністю зберігати як зовнішній, так і внутрішній порядок. Три дару, даних вам зверху — це мудрість, практичний розум і старанність.

Завдяки цьому ви завжди спокійні, оптимістичні і здатні зберігати твердість, коли у вас є мета.

Протилежний ангел — Ангел Мрії (Риби) захистить вас від комплексу неповноцінності і навчить гнучкості в судженнях.

Ваги — Ангел Небесної любові

Цей ангел дарує вам любов і неперевершене уяву. Він наділяє вас здатністю співіснувати з іншими мирно і гармонійно. Це створення також наділяє вас винятковим почуттям справедливості.

Протилежний йому ангел — Ангел Творіння (Овен) захищає вас від неспокою і допомагає впоратися з будь-якою складною ситуацією.

Скорпіон — Ангел Перевтілення

Цей ангел дарує вам сильний і рішучий характер і надзвичайну сміливість. Ви наділені такими якостями, як інтелектуальна зрілість, романтичність, живучість і вірність.

Протилежний ангел — Ангел Трійці (Телець) приносить вам терпіння і наполегливість, а також емоційну стабільність в міжособистісних стосунках. Він допомагає вам, коли вам потрібна віра і безпека.

Стрілець — Ангел Щастя

Стрільців оберігає ангел Щастя, яке дарує їм прагнення до пізнання світу і різних культур. Він наділяє їх трьома якостями: хорошим настроєм, повагою до правил і бажанням вчитися.

Також він допомагає вам залишатися чесними і щирими в будь-якій ситуації. Протилежний ангел — Ангел Спілкування (Близнюки) допомагає подолати схильність до марнославства, надає силу і підтримує всі ваші проекти.

Козеріг — Ангел Роботи

Цей ангел примножує ваші фізичні і духовні сили. Його присутність допомагає вам краще сконцентруватися на знаннях і розумової діяльності. Він також надає вам сил в потрібну хвилину.

Протилежний Ангел Достатку (Рак) допомагає боротися з недовірою і поглиблює ваші почуття.

Водолій — Ангел Свободи

Цей ангел обдаровує вас творчим потенціалом. Завдяки йому Водолії стають хорошими партнерами і щирими друзями.

Він направляє вас учитися і розширювати свої знання, роблячи вас одним з найрозумніших знаків зодіаку.

Протилежний ангел — Ангел Земної сили (Лев) допомагає вам долати кризи і перетворювати ідеї в видимі досягнення.

Риби — Ангел Мрії

Ангел дарує Мрії універсальну любов і милосердя. Він наділяє вас гострою інтуїцією і можливістю наблизитися до Бога. Він також дарує Рибам здатність ясновидіння.

Протилежний ангел — Ангел Зцілення (Діва) дає необхідні сили для того, щоб протистояти будь-яким перешкодам і долати проблеми, що виникають на вашому шляху.

За матеріалами: greatpicture.org

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст