Езотерика

Старі душі і пізнання своїй вічній сутності

«Ми не люди, що володіють духовним досвідом, а духовні створіння, що володіють людським досвідом», — П'єр Тейяр де Шарден.
3.5к.

У кожного з нас по-своєму прекрасна душа. Однак деякі люди здаються нам набагато старший за інших і такими, що живуть в повній гармонії зі своїм внутрішнім «я». Це робить їх здатними до усвідомлення своєї духовної мудрості і наділяє можливістю відновити в пам'яті знання, набуті їх старою душею за час всіх її попередніх інкарнацій.

Всі ми чули про старих душах раніше, але хто і що вони насправді? Старі душі це прояв вічної сутності людини.

Старими душами називають людей, які поверталися на Землю нескінченну кількість разів і тепер підійшли до завершення свого циклу втілень.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Під час усіх попередніх інкарнацій вони постійно отримували цінні життєві уроки, тому тепер вони розуміють світ на більш глибокому рівні.

Старі душі розуміють людей і життя в цілому. А ще вони підходять до життя філософськи і з використанням інтуїції, що часом здається дивним і навіть чимось надприродним.

Люди зі старою душею володіють сильною інтуїцією, толерантністю і сострадательностью, тому що «робили все це і бували тут» вже не раз.

Деякі власники старих душ здатні встановлювати зв'язок зі своїм вищим «я» і/або зі своїм духом-наставником, що згодом полегшує відновлення їх доступу до уроків, отриманим ними у попередніх життях. У підсумку широта їх знань значно перевершує рівень знань середньостатистичного людини їх вікової групи.

Незважаючи на те, що багато людей відчувають себе старими душами з-за своєю насиченою і стомлюючої життя, втім, це ще не означає, що вони наблизилися до завершення свого циклу втілень.

Деякі люди переживають далеко не першу інкарнацію, але замість того, щоб зациклюватися на своїй роботі, вони вирішили зосередитися на розвагах. Це старі душі, які насолоджуються життям на Землі і нікуди не поспішають.

Про доступ старих душ до раніше отриманих знань

У житті кожної людини бували моменти прозріння. Наприклад, під час розмов на теми, про які ми до цього нічого не знали, або коли ми даємо глибокі та цінні поради своїм друзям та рідним (хоча навіть не підозрювали, що можемо сказати щось подібне), або коли ми миттєво розуміли справжні наміри людини, якого раніше ніколи не бачили, або коли спочатку розуміли, чим все закінчиться, хоча цього ще не сталося.

Все це пояснюється тим, що ми могли повернути собі доступ до раніше отриманих знань. Це говорить про те, що у більшості з нас вже є глибокі знання про світ, суспільство і сенс життя. І хоча знає про це лише невелика кількість людей, насправді кожна людина може поринути в себе з допомогою інволюції, глибокої медитації або інтроспекції і під час цього процеси самопізнання розкрити свої минулі знання.

Очевидно, що процес самопізнання буде різним у різних людей, але всі ми так чи інакше можемо відновити доступ до знань та інформації, отриманих нами в минулих життях.

Чи ви є старою душею?

Ваше подорож до відновлення спогадів і знань з попереднього життя починається з одного простого питання: чи є я старій душею?

Нижче перераховані якості, властиві кожній старій душі. Прийшов час перевірити, скільком з них ви відповідаєте.

1. Ви шукаєте у всьому більш глибокий сенс.

Ви шукаєте більш глибокий сенс в кожному аспекті життя. Ви ловите себе на тому, що думаєте майже про все навколо, а ваші друзі вже напевно не раз дражнили вас за ваші філософські погляди на світ.

Ви часто аналізуєте зміст і причину всього, що відбувається, будь то простий жест незнайомої людини або колеги або якийсь ваш вчинок.

2. Люди вважають вас не по роках зрілими.

Люди завжди дивувалися ступеня вашій зрілості і отримували задоволення від спілкування з вами, коли ви були ще дитиною або підлітком. Ви пам'ятаєте своє сильне бажання перебувати в оточенні інших людей, які були старші і мудріші за вас. А ще вам дуже подобалося розмовляти з ними на різні теми.

3. Ви віддаєте перевагу простих життєвих радощів.

Нетривала прогулянка, спокійне проведення часу в компанії коханої людини або спостереження за тим, як він посміхається, спостереження за заходом, приготування їжі, відчуття вітру у волоссі, коли ви повертаєтеся додому і т. д. (тобто, прості життєві радості) – все це робить вас щасливими і вдячними за те, що ви живі.

У підсумку ви починаєте надавати все більше значення і сенсу почуттів, а не матеріальним речам.

4. Ви вірите, що самотність є важливим аспектом життя людини.

Вам подобається проводити час на самоті і бути наодинці зі своїми думками. На вашу думку, усамітнення допомагає вам перезарядитися, дозволяючи проаналізувати своє життя. У той час як інші люди вважають самотність страшним або вгоняющим в депресію, ви, навпаки, знаходите його необхідним.

Ви напевно інтуїтивно відчуваєте, коли хтось (ваш друг, коханий або колега) потребу в самоті, і радите йому побути наодинці зі своїми думками, щоб відволіктися від того, що його турбує.

Це не означає, що старі душі обов'язково самотні або що вони не вміють насолоджуватися компанією інших людей. Їм просто потрібен час для усамітнення, щоб поповнити свій запас енергії і піддатися роздумів над високоінтелектуальними ідеями.

5. Для вас цілком природно прояв емпатії та толерантності.

Люди вже не раз відзначали, що ви схильні прощати все і всіх, але ви не знаєте, що джерелом вашої емпатії служить почуття сильної зв'язку з іншими людьми.

Ви легко знаходите спільну мову з оточуючими, тому що ніколи не засуджуєте їх за те, хто вони і що роблять. Ви завжди приймаєте людей такими, які вони є.

Ви є людиною, до якої люди звертаються в разі потреби скинути з себе вантаж або якщо їм потрібно отримати цінну пораду.

6. У вас сильна інтуїція.

Ви дуже чутливі до свого оточення і одержуваних вами соціальним сигналами. Тому ви схильні довіряти голосу своєї інтуїції і внутрішньому чуттю.

Якщо ви є старою душею?

Якщо ви володієте більшістю перелічених вище якостей, тоді – так, у вас стара душа і у вас є доступ до мудрості, накопиченої нею за всі попередні життя. Ви вже почули поклик свого серця і можете з легкістю налагодити зв'язок зі своїм справжнім «я».

Що далі?

Наступний крок-як старої душі) – це усвідомлення і розвиток своїх латентних здібностей з подальшим їх виведенням на абсолютно новий рівень. А якщо ви досі не розкрили потенціал своєї душі, то допоможуть вам у цьому самоаналіз, самопізнання і самоактуалізація.

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст