Езотерика

Кращий місяць 2021 року для кожного знака Зодіаку

Дізнайтеся, в якому місяці зірки будуть до вас прихильні!
3.3к.

У кожного знака Зодіаку свій щасливий період у 2021 році. Після важкого 2020 року з усіма його катаклізмами і пандемією коронавіруса наступаючий рік обіцяє бути набагато більш спокійним і умиротвореним, без різких стрибків і глобальних криз.

Наступного року зірки обіцяють удачу кожному знаку Зодіаку, але в різний час. У цей період у вас більше всього шансів домогтися бажаного як в професійному житті, так і в особистому.

Дізнайтеся, в якому місяці зірки будуть до вас прихильні...

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

ОВЕН

Квітень — місяць, коли ви відчуєте неймовірну впевненість у своїх силах. Ви зможете зробити правильний вибір, знайти роботу мрії або зайнятися невеликим, але дуже прибутковим бізнесом.

ТЕЛЕЦЬ

Для вас найкращим місяцем 2021 року буде липень. Ви отримаєте нові можливості для реалізації своїх бажань і насолоджуйтесь першим у році відпусткою – по-справжньому романтичним.

БЛИЗНЮКИ

Серпень — хороший місяць для вас, особливо ближче до кінця. Якщо ви самотні, зверніть увагу на все, що відбуватиметься 30 серпня. Велика ймовірність зустріти людину, з якою ви зможете побудувати щасливі і тривалі стосунки.

РАК

Ракам пощастило особливо — у них цілих два щасливих місяця. Ви будете на підйомі в липні, а також у вересні. Вас чекають захоплюючі пригоди, так що вийміть з цього максимум користі і задоволення!

ЛЕВ

У червні у вашому житті будуть відбуватися дивні речі. Не соромтеся бути наполегливими у спробах отримати від життя більше.

ДІВА

Перший місяць осені — м'який, теплий, з багатим урожаєм. Це найкращий місяць для людей, народжених під знаком Діви. Протягом усього вересня Меркурій буде на вашій стороні, особливо у фінансових питаннях.

ВАГИ

Терезам необхідно повною мірою насолодитися літом, але найкраще спланувати відпустку на серпень. У цьому місяці ви зможете здійснити навіть найдорожчі плани, особливо якщо заощадите гроші навесні (як радять вам зірки).

СКОРПІОН

Щасливий місяць для Скорпіонів — травень. Вам почне везти в усьому, за що б ви не взялися. Також ви можете виявити несподівані джерела доходу, в усякому разі, раніше ви подібних пропозицій не розглядали.

СТРІЛЕЦЬ

Ваш щасливий місяць — січень. Ви зможете легко заробляти і з задоволенням витрачати гроші на все, що задовольняє вашу природну цікавість.

КОЗЕРІГ

У лютому вам варто спробувати те, що так довго хотіли зробити, але відкладали, тому що удача буде на вашому боці і в малому, і у великому.

ВОДОЛІЙ

Вдалий місяць для Водолія — березень. Це час, коли відкриються нові перспективи, і якщо ви не скористаєтеся ними, будете шкодувати і рахувати збитки до кінця року.

РИБИ

У листопаді настане ваш зоряний час. Привабливі пропозиції на вас чекають і в інші періоди, але листопад — місяць, коли увінчаються успіхом всі ваші зусилля. Найщасливіші Риби почнуть більше заробляти, влаштувавшись на нову перспективну роботу.

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст