Езотерика

Чотири знака Зодіаку, на яких Голубая луна в Хеллоуїн найбільше вплине

На Хеллоуїн в 2020 році очікується саме незвичайне повний місяць! Воно вивільнить неймовірну за своєю силою енергію. Скористайтеся цією унікальною можливістю!
5.4к.

У цьому році на Хелоуїн, 31 жовтня, в небі зійде Блакитний місяць. Так називають досить рідкісне явище (відбувається один раз в три роки) – друга повня один календарний місяць. До речі, назва походить від англійського фразеологізму «опсе in a Blue Moon», що дослівно перекладається як «колись під блакитним Місяцем» («після дощику в четвер»).

Отже, виходить, що в жовтні у нас буде два повні. І друге, до того ж, ще й рідкісне, тому особливо хвилююче. Додає інтриги і збіг з Хеллоуїн, COVID-19, який буквально перевернув весь світ з ніг на голову.

До того ж, ще й Меркурій перебуває в ретрограде. Голубая луна Хеллоуїна буде в знаку Тельця, що, на думку астрологів, обіцяє зміни і, можливо, навіть проблеми. В першу чергу – в особистому житті і фінансах. Ускладнює ситуацію ще й підвищена активність Урану...

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Але найбільший вплив настільки рідкісна Блакитний місяць матиме на наступні чотири знаки Зодіаку, яким слід бути напоготові і дотримуватися обережності:

Телець

Представники цього знака Зодіаку відчують наближення повний місяць, як ніхто інший. Причому навіть ті, хто, як правило, раніше за собою не помічав вплив світил. Проте це не привід для паніки: постарайтеся зберігати спокій і позитивний настрій, поки розум і тіло «борються» з усіма цими енергіями.

В кінцевому підсумку все буде добре: ви зцілитеся і навіть помолодшає.

Лев

Оскільки Меркурій перебуває в ретрограде, це позначиться на вашій кар'єрі і справи на роботі. Не виключені такі серйозні зміни, що відчуєте справжній стрес. Але згадайте про те, що все чудове і нове так і входить у наше життя – наче спалах або удар. Проблеми, зміни і труднощі обіцяють нам нові можливості! Тому найкраще, що ви можете зробити в даний момент, це прийняти прийдешні зміни.

Просто наберіться терпіння і почекайте трохи – скоро відбудеться щось дуже хороше.

Скорпіон

Голубая луна на Хеллоуїн буквально змусить задуматися про відносини з партнером або одним з членів сім'ї. Несподівано ви ясно і виразно побачите всі проблеми, а головне зрозумієте, що ви можете зробити для того, щоб їх вирішити.

Так що не тікайте від подібних думок, а прислухайтеся до себе і скористайтеся можливістю, щоб краще зрозуміти рідних і близьких людей.

Водолій

Народжених під знаком Водолія новизна і зміни не лякають. Навпаки, їх лякає, коли нічого не відбувається. Але це повня їм доведеться ще більше розвинути в собі цю рису, а саме – розсунути особисті кордону і звільнити простір для нових подій і людей. Це може бути незвично і страшно, але все – тільки на краще.

Просто відпустіть всі свої страхи і довіртеся Блакитний місяці Хеллоуїна.

Повний місяць вивільняє неймовірну за своєю силою енергію. Скористайтеся цією унікальною можливістю, щоб спрямувати її в потрібне русло: стати кращими, сильнішими та мудрішими!

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст