Езотерика

Молитва, яка допоможе звільнитися від боргів і принесе достаток

Повторюйте цю молитву щодня. Звертайтеся від усього серця до Всесвіту, дозвольте їй допомогти і підказати шлях.
9к.

Все у Всесвіті складається з енергії. Вона володіє могутньою силою: може піднести на найвищі вершини, а може, на жаль, рознести наш світ на дрібні осколки. Все залежить від того, яку енергію ми притягуємо в своє життя – позитивну чи негативну.

Справа в тому, що більшість людей часто недооцінюють роль енергії у своїй долі. І даремно. Тому що з допомогою позитивно енергії можна змінити дуже багато речей у житті, досягти успіхів і вершин, про які раніше навіть не мріяли. Однак для цього слід визначити джерела цієї енергії і навчитися правильно користуватися отриманими можливостями. Але все це неможливо без розуміння того, як працюють ці дві енергії – позитивна і негативна.

Почнемо з того, що цілком і повністю уникнути негативної енергії, навіть самої деструктивною і шкідливою, неможливо. Точно так само, як не буває дня без ночі, і – навпаки. На жаль, в сучасному світі вона підстерігає кожного з нас буквально на кожному кроці. Сховатися від неї – це значить зовсім не жити і не виходити з будинку (не факт, що вона вас і там не наздожене).

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Але вихід існує. Від негативної енергії можна і потрібно захищатися. Наприклад, зробивши такий простий і не вимагає зусиль крок, як зміна своєї реакції на події. Адже це тільки ви приймаєте рішення, брати участь у конфліктах і драмах або зосередитися на більш важливих аспектах – пошуках рішень.

Найгірше рішення, яке тільки можна придумати, це зациклюватися на невдачах і бідах. Ваше завдання – «зациклитися» на пошуках виходу і ефективних діях, адже гнів ще нікому не допомагав.

Згадайте про Закон тяжіння. Те, що ми випускаємо в світ, то і отримуємо відповідь. Так що будете метати списи і злитися – отримаєте ту ж відповідь. Запам'ятати просте правило зовсім не складно, чи не так?

Всі ми хочемо бути щасливими і прагнемо до успіху. Однак, незважаючи на всі зусилля і витрачену енергію, стикаємося з проблемами і труднощами в той чи інший момент нашого життя. Це абсолютно нормально і відбувається у всіх. І фінансові проблеми – далеко не єдине, з чим нам доводиться стикатися щодня. Але це зовсім не привід опускати руки і здаватися.

По-перше, ви можете переглянути ведення фінансів, менше витрачати й більше відкладати, а також подумати над тим, щоб придбати нові навички, які дозволять більше заробляти. Також можна спробувати змінити роботу на більш високооплачувану. І в цьому вам може допомогти позитивна енергія Всесвіту, для якої немає нічого неможливого.

Отже, прийшов час перевірити, наскільки ефективною може бути ця енергія. Що для цього слід робити? Відповідь: молитися.

Молитва є потужним інструментом, який багато людей асоціюють більше з релігією. Однак молитва – це також дуже потужний інструмент, який також використовується за межами церкви. Навіть ті, хто не вірить в Бога, можуть переконатися в її ефективності. Вона допомагає отримати відповіді на свої запитання, відчути підтримку, змінити своє життя.

Використовуйте силу молитви, щоб покращити свій фінансовий стан. Використовуйте для того, щоб, нарешті, позбутися від боргів.

Повторюйте цю молитву щодня. Не настільки важливо як – вголос чи подумки. Головне, щоб кожен день і регулярно. Звертайтеся від усього серця до Всесвіту, дозвольте їй допомогти і підказати шлях.

Моліться завжди з відкритим серцем, відкиньте весь негатив і образи. Ви повинні вимовляти ці слова зі світлою душею і миром у серці.

«Я проистекаю зі світла, сутності і достатку Всесвіту.

Я відкриваю своє серце і дух назустріч Всесвіту.

Всесвіт несе відповідальність за все, що я маю. Це джерело мого достатку.

Я заявляю, що всі енергії в цьому світі і у Всесвіті працюють разом, щоб залучити необмежену достаток у всі сфери мого життя.

Я заявляю, що можу бути настільки благословенний, що навіть не доведеться нічого просити – Всесвіт знає, чим допомогти.

Я довіряю своє життя Всесвіту.

Амінь».

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст