Езотерика

6 причин, за яким Всесвіт посилає «правильних людей» в наше життя

Ви не можете вплинути на це, але це станеться. Це відбувається з усіма нами і саме тоді, коли потрібно.
24.5к.

У вашому житті настали нелегкі часи? Вам не по душі те, що на життєвому шляху постійно трапляються невідповідні вам люди? Не турбуйтеся! Істина в тому, що ви просто не можете вплинути на те, коли з'явиться той самий, єдиний чоловік, з яким вам судилося прожити все життя, або наставник, який допоможе стати на новий шлях.

Ви не можете вплинути на це, але це станеться. Це відбувається з усіма нами і саме тоді, коли потрібно.

Так чому ж це відбувається саме зараз, і саме з вами?

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

1. Ви це заслужили.

Можливо, ви поставили перед собою тверду мету стати краще в духовному плані і радикально змінили свій спосіб мислення. Можливо, це призвело до того, що тепер куди ви чітко усвідомлюєте сенс Всесвіту, ваше місце в ній і силу Вселенської енергії.

Можливо, вам вдалося внести позитивні зміни в чиєсь життя, навіть якщо ви цього й не помітили. Перехід в зону позитивної енергії ніколи не проходить для вас безслідно, і ніколи не залишається непоміченим Всесвіту.

«Правильна людина» у вашому житті цілком може виявитися нагородою, яку ви заслужили.

2. Ви, самі того не усвідомлюючи, покликали Всесвіт на допомогу.

Коли для нас настають нелегкі часи, підсвідомість часто випускає сигнал про допомогу. Такі сигнали зазвичай бувають дуже сильними, так як їх викликають сильні негативні емоції — такі, як скорботу, відчуття втрати, біль, депресія або тривожність.

Коли ваша душа болить і мучиться, що випускаються нею імпульси болю проникають прямо в зовнішній світ, і з'єднуються з його енергією. Повірте, Всесвіт неодмінно вслушается в ці сигнали, і незабаром у вашому житті з'явиться той чи та, хто зможе вам допомогти.

3. У вас гарна (чи погана) карма.

Ніхто в цьому світі не досконалий, і ви аж ніяк не є винятком. Життя — це зав'язаний наглухо мішок, в якому повно сюрпризів як хороших, так і поганих.

У ньому є всякі можливості — і можливості робити помилки, і можливість дізнатися щось нове, і багато інших. Вони завжди на місці.

У вашому житті цілком можуть з'явитися люди, готові винагородити вас за добрі вчинки або вказати на погані, щоб допомогти вам стати краще.

4. Ви потребуєте можливості вирости.

Топчетесь на одному місці? Що ж, трапляється. Але не впадайте у відчай, допомога вже в дорозі! Коли Всесвіт почуває, що хтось із неї дітей не реалізує весь свій потенціал, вона неодмінно придумає щось, щоб звести з кимось, хто може допомогти.

Це може бути хто завгодно — ваш потенційний партнер, новий друг, наставник, учитель або просто людина, яка поверне вам натхнення. Ці люди неодмінно підштовхнуть вас до зони вашого духовного і ментального зростання.

5. Вам потрібна допомога з визначенням кордонів.

Іноді трапляється так, що люди, яких Всесвіт направляє у ваше життя, перевертає її з ніг на голову. Ці люди приходять для того, щоб допомогти вам вийти за межі зони комфорту і встановити для себе нові кордони. Межі, що визначають те, з чим ви готові миритися у своїй життя, і ким ви готові стати.

6. Вам потрібно час, щоб зцілитися.

У всіх нас бувають в житті моменти, які висмоктують з нас силу, енергію й волю до життя. Моменти, наповнені болем і стражданнями. Це відбувається з усіма, хто не позбавлений емоцій. І... Всесвіт завжди готова підтримати вас у важкі часи. Не бійтеся — у вашому житті неодмінно з'являться люди, які прийдуть на допомогу і допоможуть вашій душі зцілитися.

Ті, хто приходить у ваше життя, спрямований Всесвіту, приносить у неї негайні зміни. Вони змінюють саму життєву енергію навколо вас. Їх появу у вашому житті зовсім не випадково. Їх світ був притягнутий світлом, що виходить від вашої душі. Зв'язок між вами і цими людьми була встановлена на духовному рівні. Але для того, щоб отримати цей неоціненний подарунок, ви повинні бути готові довіряти Всесвіту.

Вірте в доброзичливість Вселенської енергії всім серцем, розумом і душею. І в той самий момент, коли ви приймете цю доброзичливість, то почнете відчувати зміни. У той самий момент, коли ви вирішите змінити погляд на світ, ви залучите в своє життя правильну енергію. І разом з правильною енергією у ваше життя неодмінно прийдуть і правильні люди.

Переклад статті: 6 Reasons Why The Universe Sends The 'Right People' Into Our Lives via Клубер
Фото: unsplash.com

author avatar
Віталій Христюк
Віталій — видатний перекладач, редактор та автор статей, чия робота характеризується не тільки високим професіоналізмом, але і глибокою ерудицією. Його знання охоплюють широкий спектр тем і областей, що дозволяє йому створювати тексти, насичені інформацією, глибокими знаннями і унікальними інсайтами.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст