Езотерика

Ми закохуємося лише в 3 типи людей – і в кожен з них з певної причини

«Ти знайшов у мені те, про що я не здогадувалася, і я в тобі знайшла любов, в яку більше не вірила».
6.9к.

«Любов – це просто слово, поки хтось не з'явиться у вашому житті і не додасть йому сенс», –
невідомий автор.

Кажуть, що протягом життя ми закохуємося лише в трьох людей. І в кожного з цих людей ми закохуємося з різних причин.

Перша любов – ідеалістична. Та, що видається однією з казок, яку ми читали в дитинстві.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Ми віримо, що перша любов стане для нас єдиною. І ми з легкістю закриваємо очі на те, що заради успішних відносин робимо щось неправильно або на те, що змушені віддавати свої особисті істини, тому що віримо, що це і є наша справжня любов.

Вся справа в тому, що при цьому типі любові для нас більше значення має те, що думають про нас інші, ніж ми в реальності відчуваємо.

Це любов, яку ми вважаємо ідеальною.

Друга любов – складна, у якій ми вчимося того, хто ми, як ми хочемо самі любити і як ми бажали б, щоб любили нас. Це та любов, в якій нам заподіюють біль: брехнею, образливими словами або маніпуляціями.

Нам здається, що ми робимо інший вибір, ніж у перший раз, але насправді цей наш вибір все ще продиктований необхідністю засвоїти важливі уроки. Але в цей раз ми підходимо до цього випробування вже більш загартованими людьми.

Друга любов нерідко стає постійно повторюваним циклом, який ми проходимо знову і знову, тому що вважаємо, що вже цього разу фінал цієї любові буде іншим. Але при цьому, кожен раз подібні відносини завершуються ще гірше, ніж раніше.

Інший раз в цих відносинах ми ведемо себе як навіжені, неврівноважені або навіть самозакохані люди, які добиваються свого з допомогою різних маніпуляцій. Так само ми можемо проявляти або відчувати емоційний, психологічний або навіть фізичне насильство – зазвичай цю любов відрізняє високий рівень драматизму.

Саме тому ми відчуваємо таку сильну залежність від цих відносин – по суті, це емоційні американські гірки екстремальних максимумів і мінімумів. І ми, як намагаються виправитися наркомани, хочемо добитися максимальних цілей мінімальними засобами.

І для нас наші спроби зробити так, щоб ця любов спрацювала, стають набагато важливіше, ніж це повинно бути насправді.

Це любов, про яку ми мріяли.

Вас може зацікавити: Коли Всесвіт вирішує вам послати відповідного людини

І третя – це любов, яку ми навіть не чекали. Зв'язок, що здається нам абсолютно неправильною і яка руйнує будь-які наші уявлення (як би не чіплялися за них) про те, якою повинна бути любов.

Це любов, яка приходить так легко, що здається неможливою. Це відносини ми не здатні пояснити собі, вони збивають з ніг, – і все із-за того, що ми ніколи навіть не припускали, що з нами може статися таке.

Ця любов, яка просто заволодіває серцем, коли ми зустрічаємо того самого людини. І ми нічого не чекаємо від нашого коханого, і при цьому ми самі не відчуваємо ніякого тиску. Ми в цих відносинах залишаємося самими собою, тими, хто ми є насправді.

Нас просто приймають такими, які ми є, – і це вражає нас до глибини душі.

Така любов не підпорядковується правилам, які нам дозволили б почувати себе в безпеці. Вона руйнує наші стереотипи і показує нам, що не обов'язково повинна бути такою, якою ми її уявляли.

Це любов, яка буде продовжувати стукати в наші двері, незалежно від того, скільки часу нам потрібно, щоб відповісти на цей стук.

Це любов, яка видається нам правильною.

Можливо, не всім нам доведеться випробувати цю любов у своєму житті, швидше за все, просто тому, що ми не готові до неї. Може бути, реальність така, що перш, ніж ми зможемо зрозуміти цю любов, нам необхідно вивчити уроки, які нам піднесуть попередні типи відносин.

Можливо, нам знадобиться для цього все життя або, може бути, якщо нам пощастить, процес навчання займе всього кілька років.

Можливо, справа зовсім не в тому, чи готові ми до цієї любові, а в тому, чи готова ця любов до нас.

Адже саме така любов приходить до тих людей, які закохуються в одну людину до кінця свого життя. Згадайте вицвілі й пошарпані фотографії наших бабусь і дідусів, які і в 80 років виглядають такими ж закоханими, якими вони виглядали на весільних фотознімках. Вигляд цих фото змушує нас задаватися питанням – а чи ми вміємо любити?

Справжніми щасливчиками можна назвати всіх людей, хто досяг своєї третьої любові.

Читайте також: 8 ознак, що ви зустріли «того самого» людини

Насправді все залежить від нас: або ми самі себе обмежуємо тим, як ми любимо, або вибираємо любов без обмежень. Ми можемо вибрати залишитися з нашою першою любов'ю, яка добре виглядає з боку і здатна зробити щасливими всіх оточуючих. Ми можемо вибрати залишитися з другою любов'ю, вважаючи, що якщо нам не доводиться боротися за свої відносини, то вони не варті того – або ж ми можемо повірити в третю любов.

В ту любов, з якою ми будемо почувати себе як вдома без будь-яких підстав для цього; в ту любов, яку можна порівняти не з бурею, а, швидше, з тихим нічним спокоєм.

І, може бути, є щось особливе в нашій першої любові і щось трагічне й унікальне у другій... але не менш дивовижна і наша третя любов.

Вона неочікувана. 

Вона довговічна. 

Вона дозволяє нам зрозуміти, чому всі наші попередні стосунки не спрацювали.

І саме ця можливість третьої любові робить стоять всі наші спроби, бо правда полягає в тому, що ви ніколи не знаєте, коли ви знайдете свою любов.

«Ти знайшов у мені те, про що я не здогадувалася, і я в тобі знайшла любов, в яку більше не вірила»,
невідомий автор.

Переклад статті — We Only Fall In Love With 3 People In Our Lifetime—Each One For A Specific Reason via Клубер

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст