Езотерика

Як припинити поглинати негативну енергію

Тут, в цій статті ми спробуємо з'ясувати, чому ми стаємо «губками для негативу». Ми дізнаємося, як припинити поглинати негативну енергію і стати несприйнятливим до неї.
3.9к.

Негативна енергія витає навколо нас. Але чому деякі люди більш схильні до цього впливу, ніж інші? Тут, в цій статті ми спробуємо з'ясувати, чому ми стаємо «губками для негативу». Ми дізнаємося, як припинити поглинати негативну енергію і стати несприйнятливим до неї.

Енергія — це ключ

Ми вже вчилися пасивно екранувати нашу Ауру. Тепер ми зробимо крок вперед. Вивчення того, як припинити поглинання негативної енергії, є профілактикою. Отже, ця процедура допоможе нам навчитися активно розпізнавати та уникати цього виду впливу.
Як припинити поглинати негативну енергію?

1. Уникайте критики

Коли ми критикуємо або судимо, ми автоматично ставимо себе на вразливе місце. Це відмінний привід для того, щоб почати практикувати емпатію. Однак, це також робить нас вразливими для енергетичної матриці суб'єкта. Отже, ми пасивно «змішуємо» нашу енергію з їх власною.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Уявіть, якщо б вам довелося весь час когось засуджувати. Ця звичка може зробити нас надзвичайно вразливими, змушуючи нас ненавмисно поглинати весь негатив від оточуючих.

2. Навчіться говорити «ні»

«Так» і «Ні» — два найпотужніших слова на всіх мовах. З допомогою цих простих слів ми дозволяємо взаємодія, або закриваємо двері чого-небудь. Правильно «граючи» цими словами ви ненавмисно дозволяєте доступ до вашого енергетичного поля. Пам'ятайте, що не всі люди звертаються до вас з благими намірами.

Це означає, що деякі з них можуть захотіти скористатися вами. Отже, вчіться відмовляти людям, навіть якщо це зажадає від вас прояви помірної грубості. Однак, іноді потрібно приносити жертви.

3. Вибирайте свої битви

Не всі бої можуть бути виграні. Тим не менш, навіть якщо ви досягнете успіху в деяких з них, не можна всерйоз вважати, що ви можете подолати кілька перешкод одночасно з таким же успіхом. Коли ви перебуваєте в суєті, ви проецируете свою енергетичну матрицю. Це робить вас уразливими для інших можливих небезпек з боку.

Ви можете думати, що вашої власної захисту достатньо, але рано чи пізно ви відчуєте слабкість, як фізичну, так і емоційну. Будь-яка негативна енергія, спрямована проти вас, може мати ще більший вплив в такому стані. Тому вибирайте ті битви, в яких ви дійсно маєте шанси на перемогу.

4. Не намагайтеся переконати інших в своїх переконаннях

Насправді, це найгірше, що ви можете зробити. Незалежно від того, наскільки ви впевнені в тому, що ви відчули, переконання іншої людини викликає «низькі вібрації», які виснажують вас внутрішньо. Ви можете відчути необхідність «битися за них» і показати їм «правду», але це лише почне сварку.

Швидше за все, ваш співрозмовник змусить вас відчути себе винуватим за те, що перейшли межу і намагалися буквально нав'язати свої ідеї. Це створюють «негативний» кармічний коло, і не треба говорити вам, що це зовсім необов'язково. Пам'ятайте: мудрість здобувається, а не нав'язується!

5. Ви не завжди повинні вибирати сторону

Не все в цьому світі — чорно-біле. «Хто правий, а хто винен?»,— на це питання немає відповіді. Більш того, ви не завжди можете побачити повну картину того, що відбувається. Отже, ви можете бути втягнуті в чиї-небудь інтриги, ставши інструментом егоїстичних намірів сторонньої людини. Це, швидше за все, завдасть болю комусь іншому, не рахуючи вас.

Це не означає, що ви завжди повинні бути нейтральні до всього. Просто будьте мудрішими і вникайте лише ті проблеми, які підвладні вашим можливостям.

6. Виражайте себе і веселіться

Нерозумно постійно пригнічувати свої емоції. Слід уникати надмірного веселощів, але ви повинні навчитися виражати свої емоції і показувати свої справжні кольори. Таким чином, ви будете вірні собі, відчуваючи себе більш комфортно з тим, хто ви є насправді.

З допомогою веселощів і активності ви активізуєте позитивні вібрації, тим самим, роблячи себе більш несприйнятливим до негативу. Чим більше ви будете практикувати цей образ поведінки, тим більше захищені ви будете! Спів, танці, сміх завжди можуть вплинути на вашу енергію. Пам'ятайте про це!

7. Не грайте в Бога

Передача енергії у будь-якій формі тим, хто цього потребує, є воістину божественної завданням. Однак, ви завжди повинні пам'ятати про Карму. Перш ніж намагатися зцілити будь-кого, навіть самого себе, запитайте себе: «У мене є на це право?». «Чому ця людина потребує зцілення?». «Чи може ця ситуація бути божественним посланням для кого-то, хто повинен вчитися на власному досвіді без сторонньої допомоги?».

Дуже важливо розуміти, що втручання в реальність сторонньої людини може легко залучити вас в його проблеми. Звичайно, ми можемо змінити реальність і чудесним чином змінити результат. Але чи завжди це необхідно? Зрештою, цей світ — лише випробування для нас!

8. Рубін, рубін і ще раз рубін!

Завжди носіть з собою магічний талісман — рубін! Цей дивовижний кристал може стати хранителем вашої енергетичної матриці, відштовхуючи негативний вплив і злих духів. Носіть його в тому місці, де він буде стикатися з шкірою. Рубін надасть вам магічну енергію і захистить вас від перетворення в губку для негативу.

9. Навчіться очищати свою ауру

Від негативу можна очиститися, як і від всього, що притягається до вас. Якщо ви вже зачепили темною матерією, найбільш імовірним сценарієм є те, що ви будете залучати до себе ще більш негативні вібрації. Ця нескінченна проблема не зникне, якщо ви нічого не будете робити.
Ви можете або «винайти» щось своє, або слідувати звичайним ритуалам, щоб очиститися. Знищите негативний присутність навколо самого себе і навчіться щодня контролювати свою карму. Це дуже важливо!

Переклад статті — 9 Ways to Stop Absorbing Negative Energy via Клубер

Фото — pp.userapi.com

author avatar
Елліна Гофман Редактор
Народившись в Одесі, а тепер проживаючи в Тель-Авіві, я, Елліна Гофман, перенесла багатство культур і знань з одного куточка світу в інший. Моя пристрасть і глибоке розуміння психології міжособистісних відносин і астрології дозволяють досліджувати та розкривати тонкі нюанси людського досвіду крізь лінзу астрологічних символів.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст