Езотерика

Вікторія Райдос назвала 5 думок і почуттів, які приносять хвороби і суцільні невдачі

Самі того не підозрюючи, ми щодня руйнуємо власне здоров'я і згодом витрачаємо дуже багато часу, сил і фінансів, щоб відновити його. Убезпечити себе цілком просто і доступно кожному.
18.5к.

Здоров'я — найцінніше, що є у людини. Часто ми, самі того не бажаючи, притягуємо до себе хвороби і невдачі. Однак змінивши всього лише спосіб мислення, можна уникнути багатьох проблем зі здоров'ям.

У сучасному світі ми на кожному кроці стикаємося з факторами, які згубно впливають на наше здоров'я. Переживання, стреси, відсутність часу на відпочинок — все це накопичується, і через деякий час цілком може призвести до серйозних захворювань. І це далеко не єдина атака, яку витримує наш організм: виявляється, найсильніший удар по здоров'ю і удачі наносять наші власні думки і емоції.

Самі того не підозрюючи, ми щодня руйнуємо власне здоров'я і згодом витрачаємо дуже багато часу, сил і фінансів, щоб відновити його. Убезпечити себе цілком просто і доступно кожному.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Вікторія Райдос, переможниця 16 сезону «Битви екстрасенсів», переконана, що наше здоров'я повністю залежить від духовного стану. Якщо людина постійно відчуває негативні емоції, якщо він замінює свої цілі помилковими, якщо він не випливає своєму призначенню, то здоров'я починає страждати в першу чергу. Будь-яка негативна емоція або думка створює пролом в біополі людини, і він стає вразливим для невдач, хвороб і недуг. Недарма серйозні проблеми так часто призводять до різкого погіршення фізичного стану.

Вікторія Райдос назвала 5 думок і почуттів, які завдають непоправної шкоди енергетиці людини і при частому повторенні можуть призвести навіть до дуже серйозних хвороб.

В першу чергу це будь-які думки, пов'язані зі злістю по відношенню до собі або іншим людям. Злість — саме деструктивне почуття, яке миттєво відбивається на фізичному стані.

Друге за своїм руйнівного ефекту почуття — образа. Якщо ми постійно обдумуємо і плекаємо свої образи, безупинно шукаємо винних або жаліємо себе, наше біополе руйнується і хвороби з'являються практично миттєво.

Чорна заздрість руйнує нашу енергетику і здоров'я. Подібні емоції забирають у людини набагато більше енергії, ніж всі інші. Коли людина постійно витрачає енергію на обдумування того, як же пощастило іншому і як не щастить йому самому, у його організму просто не залишається енергії на те, щоб виконувати захисні функції, і імунітет дає збій.

Страх, особливо якщо він постійний, здатний призвести до вкрай тяжких захворювань. Ця емоція і будь-які думки, які її викликають серйозне випробування для організму і енергетики людини.

Невпевненість у собі. Якщо людина не вірить у себе, то йому доводиться вкладати величезну кількість сил навіть на найпростіше справа — адже на нього ще треба зважитися! Постійні енергетичні витрати на подолання власних сумнівів не кращим чином позначаються на здоров'ї і з часом починають провокувати хвороби, найлегша з яких — мігрень.

Знайди і знищ всі свої погані думки

Сядь і подумай, що саме тебе турбує. Зазвичай погані думки приходять до нас дуже часто, тому згадати їх не складе труднощів:

 • Запиши всі ці думки на папері.
 • Тепер подумай про те, як убезпечити себе. Щоб не робити зайву роботу, розділи всі свої страхи на вигадані і реальні.

Наприклад, тривожна думка про те, що тебе лякає дорога, яку переходить твоя дитина – цілком реальна. Чи ти помічаєш, що кожен раз, покидаючи свій дім, переживаєш і не можеш згадати, ти вимкнула праску чи ні. А повернувшись додому, пару раз виявляла, що все-таки він працює.

 • Навпроти кожного пункту напиши все, що ти можеш зробитищоб не допустити цієї ситуації.

Наприклад, виходячи з дому, двічі перевіряти, чи всі прилади вимкнені .

 • Повноцінно відпочивай. Психологи мають рацію, коли кажуть, що тільки хороший відпочинок дозволяє нам повністю розкрити свої сили.

Тільки так, в бадьорому стані і хорошому настрої, ми можемо вирішити свої проблеми і розігнати тривогу.

 • Їж різні продукти-антидепресанти. Не варто недооцінювати їх роль у цій боротьбі.

І нехай плитка шоколаду або банан здаються тобі слабкою зброєю в боротьбі з поганими думками, насправді вони дуже добре піднімають настрій. Також до антидепресантів належать овочі і фрукти, фундук і родзинки, морська риба і селеру.

 • Якщо тебе не залишає образа і в голову лізуть мстиві думки, задумайся, може прийшов час нарешті пробачити свого кривдника. Пробачити по-справжньому, від усієї душі, а не просто переконати себе в цьому. Від таких почуттів позбутися дуже важко, ти постійно прокручуєш в голові діалог. Думаєш, щоб ти сказала своєму кривднику, будь він зараз навпроти тебе. Після цього ти завжди відчуваєш себе розбитою, настрій падає.

Єдиний вихід – як тільки починаєш ловити себе на таких думках, відразу перемикайся на щось інше. Забороняй собі навіть думати про це.

 • Якщо ти вже написала все, що тебе турбує на папері, то проведи один невеликий експеримент. Напишіть те, що вас турбує на аркуші паперу. На одну-два тижні сховай цей папір, а потім дістань і перечитай. Відзнач, що змінилося, і ти побачиш, що деякі проблеми дійсно залишилися позаду.

Раджу дуже замислитися над тим, що можливо, більшість тривог все-таки є надуманим і тільки даремно отруює тобі життя.

 • Не збирай всередині себе негатив, выплескивай його назовні. Буває дуже корисно вдарити кулаком по столу, покричати або поплакати, лякаючи всіх домочадців.

Нічого страшного, вони це переживуть, а для тебе буде величезна користь, адже сльози не тільки знімають напругу, але і володіють легким знеболюючою властивістю.

 • Не ганяй по колу погані думки. Краще згадуй свої сильні сторони та досягнення, веселі та хороші моменти з життя. Не думай, лежачи на дивані, жаліти себе – це тільки поглибить обстановку. Набагато краще, якщо ти зможеш себе змусити і виділити час на заняття спортом, легку прогулянку або зустріч з друзями.

Шукай у всьому позитивні емоції і тривога назавжди покине твої думки.

 • Забудь про минулетобі не вдається його виправити. Тоді, що толку згадувати про це, постарайся жити сьогоднішнім днем. Зроби так, щоб він став добрим і веселим. Адже завтра і він перетвориться в минуле, але тепер вже ти будеш думати про нього з посмішкою. Не чекай біди і неприємності в майбутньому, живи сьогоднішнім днем.
 • Найкраще відволікаєшся від поганих думок, коли допомагаєш іншій людині. Цим ти допомагаєш і собі, адже якщо ти в змозі допомогти іншим, то для себе ти докладеш в десять разів більше сил.

Щоб погані думки в голові не заважали в житті, треба займатися самоаналізом. Завжди необхідно розуміти витоки тривоги, приймати реальність такою, як вона є, але з усіх сил намагатися її виправити. Звичайно, це вимагає певних навичок і зовсім не просто. Але обов'язково треба спробувати, тим більше що, розбивши в пух і прах одну проблему, ти швидко зрозумієш, як позбавитися від багатьох інших.

За матеріалами — dailyhoro.ru & eralady.ru

author avatar
Елліна Гофман Редактор
Народившись в Одесі, а тепер проживаючи в Тель-Авіві, я, Елліна Гофман, перенесла багатство культур і знань з одного куточка світу в інший. Моя пристрасть і глибоке розуміння психології міжособистісних відносин і астрології дозволяють досліджувати та розкривати тонкі нюанси людського досвіду крізь лінзу астрологічних символів.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст