Езотерика

Позитивна енергетика: як зарядити себе удачею на весь день

Кожен з нас може заряджати себе позитивною енергією, немов батарейку.
2.6к.

Багато хто не знають, що першочергова причина успіху більшості людей — це енергетика. Гарна новина полягає в тому, що кожен з нас може заряджати себе позитивною енергією, немов батарейку.

Існує дуже велика кількість способів підняти настрій вранці і зарядити свою енергетику таким чином, щоб притягувати гроші і удачу. До речі, одним з самих кращих і універсальних помічників для стабільної чищення енергетики є кішка. Раніше ми писали про те, як кішка впливає на енергетику будинку. Людина — це частина будинку, так як енергетично ми пов'язані з місцем, в якому живемо, тому кішки очищають не тільки будинок, але і нас з вами.

Як зарядити себе удачею

Вранці, не тільки перед роботою або перед важливою подією, але й у вихідний день, важливо отримати заряд бадьорості, щоб бути готовим до будь-яких труднощів і притягувати успіх.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Відсутність правильного настрою навіть ненасичений справами день може перетворити в похмуру ніч. І навпаки, енергетична підзарядка з самого ранку може поставити вас на дорогу успіху, навіть якщо все налаштовано проти вас.

Позитивна енергетика: як зарядити себе удачею на весь день

Психологічний метод: всім відомо, що якщо налаштовувати себе на провал, то шанси досягти успіху в будь-якій сфері помітно знижуються. Психологи пояснюють це просто. Справа в тому, що розумові здібності погіршуються при переживаннях, або ж коли ми здаємося. У мозку просто немає стимулу продовжувати працювати на повну потужність. Саме тому необхідно налаштовувати себе з ранку так, що навіть у найскладніших ситуаціях все одно є шанс виграти або знайти щось позитивне навіть в гіршому фіналі.

Метод медитацій: якщо у вас є півгодини часу вранці, віддайте перевагу медитаціям, які поліпшать настрій, зарядивши вас позитивом. Медитація — це побудова внутрішніх образів свідомості. Ви вибираєте якусь конкретну медитацію, або просто розслабляєтеся в повній тиші і уявляєте собі щось приємне і мотивуюче. Результати у тих, хто займається медитаціями хоча б місяць, приголомшливі. Багато людей відзначають помітне поліпшення самопочуття і позитивний ефект: успіх на роботі, у справах, любові. Це відбувається не випадково, оскільки аура цих людей стає стабільною і позитивною.

Метод афірмації: зарядити себе удачею на весь день можна завдяки аффирмациям. Їх перевага і недолік одночасно полягає в тому, що неможливо з першого разу себе налаштувати на позитив потрібним чином, але зате згодом цей метод дозволяє досягти стабільності. Афірмації спочатку являють собою прототип наших думок, тобто те, що ви собі повторюєте регулярно кожен день, має стати частиною вас, а не просто мотивуючими словами. З ранку і перед сном вони запам'ятовуються краще всього, так що не забувайте говорити самому собі правильні слова. Кращі афірмації на кожен день описані в окремій статті. Ознайомтесь з ними і виберіть для себе ті, що підходять саме вам.

Позитивна енергетика: як зарядити себе удачею на весь день

Загальні поради: пробудившись від сну, не поспішайте бігти за кавою. Якщо ви маєте шкідливі звички, краще залиште їх на другу половину дня. Навчіться зустрічати ранок без цигарок, алкоголю або кави. Лягайте завжди вчасно, а вставайте завжди раніше. Спочатку вам знадобиться прийняти контрастний душ, а потім випити склянку чистої води. Через деякий час можете поснідати. Якщо є можливість, з'їжте яблуко. Справа в тому, що в яблуках містяться речовини, які бадьорять набагато краще, ніж найсильніший кави. Також вони нешкідливі.

Зустрічайте ранок правильно, щоб зробити свою енергетику сильною і позитивною. Це підготує вас до будь-яких випробувань. Не забувайте також про амулети і талісмани. Наприклад, камінь оберіг можна вибрати за Знаком Зодіаку. Це найбільш простий спосіб забезпечити себе додаткової невидимою захистом від бід.

За матеріалами — dailyhoro.ru

author avatar
Антон Клубер Головний редактор
Антон займає почесне місце головного редактора сайту Клубер вже більше десяти років, демонструючи свої професійні навички журналіста. Володіючи глибокими знаннями в області психології, відносин і саморозвитку, він також захоплюється езотерикою і кінематографом.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст