Статті Клубера

7 причин, чому Стрілець кращий партнер для любові і стосунків

Вся справа в доброті та чуйності цього знаку, які не зникають у шлюбі, а стають ще більш вираженими. Стрілець чуйно ставиться до бажань і прагнень того, кого він щиро любить.
1.3к.

Позитивний, товариський, добрий і спонтанний — все це Стрілець! Ідеальними їх робить багато, розглянемо лише декілька причин:

1. Стрілець — душа компанії

Треба сказати, що красномовство і чарівність Стрільців — це вроджена якість, яке гідно цінують всі навколишні. У цих хитрунів приголомшливе почуття гумору, до того ж їх багаж цікавих історій постійно поповнюється і ніколи не міліє. Ще один плюс такого партнера — це його оптимізм і гарний настрій. Так що любити Стрільця — це розділяти його інтереси і разом прагнути до кращого!

2. Стрілець постійно в русі

Не дивно, що за такої бурхливої енергії Стрільці безперестанку ставлять перед собою високі, різноманітні цілі. Вони вміють заразити діяльністю коханої людини і спрямувати його енергію на творення. До того ж, ці допитливі товариші звикли добиватися свого і здобувати реальні навички, а не застрявати в заумних теоріях! А ось смуток і меланхолія зовсім не по їх частини.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

3. Стрілець інтуїтивно обходить неприємності

Чуттю людей цього знаку можна тільки позаздрити, так як вони вправно уникають труднощів, заздалегідь вибираючи більш легкий і природний шлях. До того ж їм не чужа логіка, так що вони вправно поєднують здоровий глузд з вродженою удачею. А ще ці люди частенько покладаються на щасливий випадок, вірять у нього, і він дійсно з'являється! Так що про сімейний добробут можна не турбуватися, головне не обсмикувати Стрільця даремно.

4. Стрілець ласкавий і романтичний

В силу своєї емоційної природи, люди цього знака просто ідеальні романтичних залицяннях! Вони не скупляться на дорогі презенти, походи в ресторани і закордонні поїздки. Вони обожнюють влаштовувати сюрпризи і тонко відчувають потрібний момент для ніжного визнання, обіймів або поцілунку. До того ж Стрільці звикли демонструвати свої почуття всьому світу і практично позбавлені сорому, що відкривав другу половинку!

5. Стрілець часто жертвує собою

У відносинах такий партнер нерідко забуває про своїх інтересах, в спробі підтримати коханої людини. Вся справа в доброті та чуйності цього знаку, які не зникають у шлюбі, а стають ще більш вираженими. До того ж Стрілець часто погоджується на компроміс і чуйно ставиться до бажань і прагнень того, кого він щиро любить.

6. Стрілець не позбавляє свободи

Самовираження, зустрічі з друзями та нові захоплення — це невід'ємна частина життя щасливої людини і Стрілець чудово це розуміє. Вступаючи в довгостроковий любовний союз, він зовсім не вимагає похвилинного звіту про заняттях другої половинки. А все від того, що Стрільці дуже цінують довіру і чекають від коханої людини відповідної люб'язності.

7. Стрілець — і батько і друг

Спілкування з дітьми для Стрільця справа звична, так як ці батьки сприймають дітей як нерозумних малюків, а як повноцінну особистість. З них виходять чудові наставники, співрозмовники і приятелі по іграх. До того ж люди цього знаку, в першу чергу, звертають увагу на внутрішній світ дитини, її переживання і турботи. Стрільці приголомшливо розповідають історії і не використовують фальші, щоб завоювати довіру підростаючого покоління. Діти, як правило, самі тягнуться до такого батькові, наділяючи його великим авторитетом.

За матеріалами: гороскоп365

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст