Статті Клубера

9 ознак того, що він – той чоловік, з яким ти хочеш прожити все життя

«Іноді ти просто розумієш, що це твоя людина».
6.9к.

«Іноді ти просто розумієш, що це твоя людина».

Правдиво чи це висловлювання? Чому у світі так багато пар, які, вступивши в шлюб, через якийсь час розлучаються? Невже вони не розуміли, що робили?

Як дізнатися, що вам судилося одружитися з хлопцем, з яким зустрічаєтеся? Невже це можна зрозуміти, тільки провівши багато часу разом? Однозначно відповісти на цей запитання не можна. Є пари, які вирішують одружитися через кілька місяців після знайомства. А потім живуть довго і щасливо до кінця своїх днів. Інші вступають у шлюб через 10 років після знайомства, але їх союз утримується на плаву чи кілька місяців. З правил завжди були і будуть винятки.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Але не все так погано. Є певні особливості, що відрізняють міцні відносини. Якщо ви помітили, що деякі (або багато) з наведених ознак характерні для вашого особистого життя, тоді, цілком можливо, що саме з цією людиною ви проживете до кінця свого життя.

1. Вас дивує, що такі чоловіки взагалі існують в реальному житті.

Вам здавалося, що вас вже нічим не здивувати. Ви вважали, що з одного тільки погляду можете зрозуміти, чого очікувати від відносин з цією людиною. Але ваш нинішній партнер не підпадає під жодні правила.

Він постійно приємно дивує вас. З разу в раз знаходить спосіб довести вам, що здатний перевершити всі ваші очікування.

2. Чим довше ви зустрічаєтеся, тим сильніше він вас приваблює.

Ваш партнер намагається зробити так, щоб ви кожен день закохувалися в нього заново. Він не розслабляється, адже знає, що повинен докладати зусиль для того, щоб ваші почуття один до одного з кожним днем ставали тільки міцніше.

3. Він дає зрозуміти, що не погоджуватися з ним час від часу – це нормально.

Він ніколи не дорікне за те, що ви були чесні з ним. Ніколи не змусить відчувати провину за те, що ви в чомусь з ним не згодні.

Поруч з ним ви знаєте, що завжди можете відверто і прямо висловлювати свої думки і почуття.

Читайте також: Мрієте про щасливий шлюб? Вчені кажуть, що партнерам варто робити разом ці 7 речей

4. Ви відчуваєте, що він цінує і поважає вас.

Цей чоловік розуміє, наскільки важливо бути вдячним. Він робить все для того, щоб ви знали, наскільки сильно він цінує все те, що ви для неї робите.

Він не буде сприймати вашу любов як щось само собою зрозуміле.

5. У нього є дивацтва і вади, але вони вас розчулюють.

Деякі риси характеру вашого улюбленого людини можуть здатися оточуючим досить дивними. Ви ж знаходите його особливості чарівними. Вважаєте, що саме вони роблять його несхожим ні на кого іншого.

Якщо партнери беруть дивацтва один одного, то це говорить про те, що вони чудова пара.

6. Він готовий йти на компроміси заради вас.

Чоловіка, який здатний піти на компроміс заради коханої жінки, абсолютно точно не можна упускати. Якщо він дійсно хоче бути з жінкою, він забуде про егоїзм. Мова йде про людину, здатному враховувати не тільки власні потреби і думка.

7. Він ніколи навмисно не робить того, що змусило б вас засумніватися в ньому.

Такий чоловік ніколи вас не зрадить. Він все зробить для того, щоб ви знали, наскільки серйозно він ставиться до ваших стосунків.

8. У вас спільні плани на майбутнє.

Якщо чоловік бачить спільне щасливе майбутнє з вами, то це завжди хороший знак. Якщо ви обидва схожі на думці щодо майбутнього, це прекрасно. Це знижує ризик виникнення розбіжностей у подальшому.

Це цікаво: Коли двом душам судилося бути разом...

9. Завдяки йому, ви стаєте краще.

Ваш чоловік надихає і мотивує вас ставати краще? Жити життям, про яку ви навіть і мріяти раніше не сміли? Будьте впевнені, що з цією людиною ви абсолютно точно можете прожити до кінця свого життя.

Переклад статті — 9 Signs That The Guy You're With Is The Man You're Going To Spend The Rest Of Your Life With  via Клубер

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст