Статті Клубера

П'ять речей, які забирають жіночу енергію

Те, що абсолютно не впливає на чоловіка, може довести жінку до повного занепаду сил і депресії. Наприклад...
4.9к.

Чоловік і жінка — дві різні еволюційні гілки, і різниця між ними не зводиться до «маточок і тичинок». Те, що абсолютно не впливає на чоловіка, може довести жінку до повного занепаду сил і депресії. Наприклад...

Бардак в будинку

П'ять речей, які забирають жіночу енергію
Одна з найбільш виснажливих речей на світі для жінки – бардак в будинку або на робочому місці. Думаєте, нормальна жінка пиляє чоловіка за розкидані по будинку шкарпетки тому, що їй більше зайнятися нічим? Зовсім ні! Вся справа в тому, що в нас еволюційно закладено відзначати стан речей у просторі і бути вкрай уважним до цього.

Ми – збирачки. Довгі тисячоліття ми постійно займалися тим, що шукали гриби, ягідки, коріння. Ми охороняли дітей від змій і комах, стежили за найменшими змінами навколишнього середовища. Наше око фіксує будь-який безлад, навіть той, на який чоловік і не зверне уваги. На чоловіка поки слон не настане, поки шкарпетки до підлоги не прилипає – йому добре. Він і в такій обстановці може працювати або відпочивати, якщо йому треба буде. А ось жінка – не може.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Всі ось ці розкидані шкарпетки, штани, книги, купальники, рушники постійно засмічують її оперативку. Вона в такій ситуації працює повільно і постійно підвисає, як комп'ютер, який потрібно перезавантажити. Кожна річ «не на своєму місці», яка потрапила в поле її зору – це відкрита в окремому вікні програма. З часом, якщо бардак накопичується, жінка починає відчувати постійний стрес. Сили покидають її. Хочеться просто сісти посеред всього цього гівна, і плакати. Тим часом її чоловік може взагалі не розуміти в чому проблема, навіть спотикаючись про залишені на кухні пивні пляшки. Ну, можна ж ще пройти, ти чого!

Поганий сон

П'ять речей, які забирають жіночу енергію

Жінки, на відміну від чоловіків, сплять куди більш чуйно. Чоловік може солодко сопіти, не дивлячись на те, що поруч надривається будильник. Жінка ж схоплюється від кожного шереху, прислухаючись – що там з дітками? В особливо важких випадках ще кілька разів за ніч ходить вкривати разметавшегося дитини ковдрою. Жінка реагує на слабкий писк скайпа в телефоні, на надіслану в ночі смс, на ніжне випускання повітря синиці вранці! Тому більшість жінок постійно, регулярно відчуває страшний недолік сну!

Щоб жінка функціонувала нормально, їй потрібно хоч зрідка по-справжньому висипатися. По-справжньому – це коли тебе нічого не відволікає. Ні прохання чоловіка знайти сорочку, ні трелі телефонних дзвінків, ні жалібне нявкання кота в 4 ранку, ні звістка про те, що дитині сьогодні вже потрібна особлива шапочка на урок праці – нічого. Я за те, щоб хоча б раз на тиждень робити мамі повний розслабон. Повний. А якщо нічого не виходить, то треба залишити всі ці шумові подразники будинку і виїхати від них в санаторій на пару днів. Нехай думають треба своєю поведінкою.

Плітки

П'ять речей, які забирають жіночу енергію

Жінка – істота страшенно емоційне. За одну розмову з подругою вона може пережити більше емоцій, ніж інший чоловік в епіцентрі військових дій. Наші емоції настільки сильні, непідконтрольні і рухливі, що можуть вимотати нас, виснажити навіть в умовах відпустки і повного байдикування. У тому ж випадку, коли емоції ще й посилюються близькою людиною (мама, подруга) – взагалі караул кричи.

Тому – справі час, а потісі годину. Жінка, яка не обмежує себе у жіночої балаканини – виснажена, засмикана і знесилена жінка. Це ж саме стосується і соцмереж! Я не кажу про те, що припинити спілкування з подругами взагалі. Але воно повинно траплятися тільки після основних справ.

Поганий секс

П'ять речей, які забирають жіночу енергію

Ну, як поганий. Невиразний. Швидкий. Сама жінка може його поганим і не вважати. А чоловік – так і зовсім пишатися своїми здібностями як коханця. Однак, якщо подивитися правда в очі, поганим може вважатися будь-який секс, який наситив жінку яскравим оргазмом і емоціями. Це навіть не секс зовсім, а якісь виснажливі фізичні вправи.

При цьому слід визнати, що мужики в сексі – істоти дуже примітивні і грубі. Вони не проти спробувати що-небудь новеньке, але самі рідко думають про те, як би краще догодити жінку. А, значить, доведеться піклуватися про себе самої. Поекспериментувати з іграшками, спробувати спочатку отримати той самий оргазм мрії. Коли це трапляється, жінка розуміє відразу. Очі в неї горять, життєві сили ростуть, а силові показники поліпшуються.

Після гарного сексу чоловікові хочеться поспати, а жінці – бігти на тренування. Так чому б цим не скористатися?

Почуття провини

П'ять речей, які забирають жіночу енергію

Самий основний бич всіх жінок планети, починаючи з Єви – почуття провини. Ви ніколи не думали, чому саме Єва зірвала це чортове яблуко? Та саме тому, що на жінку простіше все звалити, якщо що!

Ви ніколи не звертали уваги на те, як реагують на різні звинувачення чоловіки і жінки? Чоловіки – протестують, лаються, погрожують піти, раз не подобається. Жінки тут же провину свою визнають, думають, як її загладити, як виправити свої уявні недоліки. Більшість маніпуляцій, які відбуваються з жінками – це маніпуляції на руйнівний почуття провини.

Якщо ти жінка, то ти обов'язково будеш поганий для кого-то. Старої, толстой, надто захопленої дітьми, або, навпаки, чортової зозулею. Мало стежить за собою, або навпаки, махрової егоїсткою. З цим треба просто змиритися. Поставити собі чіткі цілі, і не намагатися бути хорошою для всіх. А от людей, які на рівному місці намагаються зробити тебе винною – посилати далеко і надовго. Енергії відразу стає більше – перевірено.

У підсумку доведеться визнати наступне. Яке б світле майбутнє обіцяли нам феміністки, але факт залишається фактом: ми і чоловіки дуже різні. Не краще і не гірше, а просто інші. Те, що чоловіку здається дрібницею, може зіпсувати нам настрій на цілий день. А нам воно треба? Так що, доведеться взяти все в свої руки, і створювати собі необхідні умови самої. Порятунок потопаючих – справа рук самих потопаючих.

Автор — Морена Морана

author avatar
Антон Клубер Головний редактор
Антон займає почесне місце головного редактора сайту Клубер вже більше десяти років, демонструючи свої професійні навички журналіста. Володіючи глибокими знаннями в області психології, відносин і саморозвитку, він також захоплюється езотерикою і кінематографом.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст