Статті Клубера

Що робить жінку по-справжньому сексуальною в очах чоловіка

Сексуальність — навіть більше, ніж краса...
3.5к.

Сексуальність — навіть більше, ніж краса — дуже суб'єктивне поняття. Те, що сексуально для одного, зовсім не спокусливо для іншого. Та й безліч моментів, які по своїй суті не сексуальні, кожна окрема жінка може робити дійсно сексуально. Але ось, на що чоловіки звертають увагу:

1. Як вона ходить.

Ці похитування стегнами, поворот голови, розвіваються волосся...А ще ті флюїди, які він відчуває, як тільки вона входить в кімнату...

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

2. Як вона дивиться не НА нього, а прямо В нього.

Вона дивись не осудливо, не оцінюючи, але дивиться йому в душу з щирим інтересом.

3. Її впевненість у всьому, що вона робить.

Вона не самовпевнена, у неї є всі підстави, щоб бути впевненою. І те, як вона впевнено веде себе з ним, показує, що вона впевнена у своєму виборі і в ньому. Це його заводить.

4. Її доброта.

Жінка, якій не все одно, яка допомагає іншим, піклується про близьких — це дуже приваблює чоловіка. Її щирість і «справжність» — ось, що сексуально.

5. Її пристрасть до життя.

Пристрасть завжди сексуальна. Без пристрасті кохання нудне. Без пристрасті життя нудне. Захопленість людиною своєю улюбленою справою — це дуже сексуально.

6. Як вона змушує його хотіти бути краще.

Її енергія мотивує його ставати краще. І йому це подобається. Його це заводить.

7. Як вона вміє слухати.

Здається просто, але коли ти розумієш, що більшість людей у цьому світі банально не вміють слухати, то починаєш цінувати тих, хто вміє це робити. А коли це жінка, яка слухає серцем, не відволікаючись на свій телефон, а дивлячись тобі в очі, бажаючи зрозуміти, а не засудити — це те, що треба.

8. Як вона любить. 

Коли вона любить його не за те, чим він її забезпечує, а за спільне час разом, за нього, такого, який він є. І це все, що потрібно людині.

9. Як вона відкривається йому.

Коли вона відчуває себе з ним настільки емоційно безпечно, що відкриває йому всю себе, оголює не тільки тіло, але і душу.

За матеріалами — soulpost.ru

author avatar
Антон Клубер Головний редактор
Антон займає почесне місце головного редактора сайту Клубер вже більше десяти років, демонструючи свої професійні навички журналіста. Володіючи глибокими знаннями в області психології, відносин і саморозвитку, він також захоплюється езотерикою і кінематографом.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст