Статті Клубера

7 ефективних способів побороти лінь

Тільки уявіть, якого б успіху ви досягли, якби не лінь. Начебто все просто: намітили мета, детально спланували свої дії, і вперед — підкорювати вершини світу. Однак, кожен з нас стикається з підступним ворогом — власною лінню.
3.5к.

Уявіть, якого б успіху ви досягли, якби не лінь. Начебто все просто: намітили мета, спланували свої дії, і вперед — підкорювати вершини світу. Однак, кожен з нас стикається з підступним ворогом — власною лінню.

як побороти лінь

У пошуках методів побороти лінья перелопатив достатню кількість літератури. Більшість статей досить громіздкі і нудні, одне прочитання вже подвиг для ледаря. Я склав свій список найбільш ефективних і реально працюючих способів боротьби з лінню. Опустимо всі теоретичні питання і відразу перейдемо до справи.

Як побороти лінь?

як побороти лінь1. Щоб перестати лінуватися, треба нічого не робити

Я серйозно. Станьте посеред кімнати і не робіть нічого, абсолютно нічого: не їжте, не пийте, не читайте, не лежіть, не слухайте музику, не думайте. Не мине й п'ятнадцяти хвилин, і ви точно візьметеся за справи.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

2. Та тут справи на п'ять хвилин

Примусьте себе попрацювати п'ять хвилин, це набагато простіше, ніж братися за справи, усвідомлюючи, що доведеться працювати цілий день. П'ять хвилин можна витерпіти все що завгодно, і в теж час цього достатньо, щоб почати роботу. Далі ви вже не зможете зупинитися.

3. Розбийте великі справи на частини

Взятися за вирішення великої задачі просто неможливо. Розбийте її на маленькі частини і виконуйте по черзі — це набагато простіше.

4. Рутину — геть!

Все робити, аби нічого не робити? Поїсти, помити посуд, сходити магазин, перевірити пошту, подивитися новини, почитати блоги друзів... Зрозуміло, що все це відволікає від основних завдань і може виконуватись тільки у вільний час.

5. Працюйте з самого ранку

Люди діляться на «жайворонків» та «сов» (я, як раз, сова). Сови зазвичай цілий день лінуються, винаходячи нескінченні відмовки, і за справи сідають тільки до вечора. Милі сови, ми з вами в рівній мірі можемо працювати як вдень, так і ввечері.

6. Винагороджуйте себе

Будь-яка праця має бути винагороджена, тому, працюючи, корисно себе вчасно заохочувати. Виконали частину справи — випийте чашечку кави з улюбленим печивом, прогуляйтеся або просто відпочиньте 5 хвилин. Це хороша звичка.

7. Не відкладайте на завтра

Завтра — це самий завантажений день тижня, адже ми постійно відкладаємо справи на завтра. Якщо хочете почати життя заново, зробіть це прямо зараз — завтра з'явиться якесь дуже рутинна справа або ви просто передумаєте. Навіть якщо вже досить пізно, почніть свою справу сьогодні — закінчити розпочате легше, ніж почати нове.

Домагайтеся успіху в своїх справах, і нехай лінь більше не стоїть на вашому шляху, сподіваюся моя стаття в цьому вам трохи допомогла

Джерело: anton-zhukov.livejournal.com

author avatar
Антон Клубер Головний редактор
Антон займає почесне місце головного редактора сайту Клубер вже більше десяти років, демонструючи свої професійні навички журналіста. Володіючи глибокими знаннями в області психології, відносин і саморозвитку, він також захоплюється езотерикою і кінематографом.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст