Історії

2 історії кохання, які почалися на сайті знайомств

Ці дві історії демонструють, наскільки різноманітні і несподівані можуть бути шляхи до любові, особливо в зрілому віці.
43.9к.

Історія кохання перша, від Ірини М., 61 рік.

Я зареєструвалася на безкоштовному сайті знайомств. У першу ж свою відвідування сайту серед безлічі анкет чоловіків я звернула увагу на анкету цікавого чоловіка з Роттердама.

2 історії кохання, які почалися на сайті знайомств

Дуже активно вели себе шведи і американці. Шведи підкуповували своєю елегантністю, мужністю — обов'язково костюм, густе сиве волосся і легка неголеність. Для них в жінці найголовніше – це сексуальність, відповідно велика груди і бажання бігти до нього прямо зараз. Їх чоловіки за 70 працюють, подорожують і люблять говорити про секс.

Американці мені траплялися, в основному, фермери. Живуть в поле, або в густому лісі, дуже серйозні, в робочому одязі. Обов'язково показували свої величезні машини і дочок. У мене склалося таке враження, що в Штатах після розлучення діти залишаються з батьками...

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Як зараз пам'ятаю, черговий Новий рік я зустріла в самоті, настрій був поганий, і я зовсім без ентузіазму забрела на сайт знайомств і, о диво! побачила лист від Яна. Радості моїй не було меж...

Почалося наше листування. Через два тижні ми вже спілкувалися в скайпі. Кожна зустріч – це хвилювання, захоплення, і після зустрічі безсонні ночі. І так тривало три місяці. Ян говорив мені те, що хоче почути кожна жінка. Що я гарна, я бажана, сексуальна. Я закохалася, і все моє життя перетворилося на казку. Мої подружки сказали, що я покращала, помолодшала, я скинула кілька кілограмів. Ян жив у своєму будинку з молодшою дочкою та онукою. Він зробив мені відео-екскурсію по своєму будинку, за всіма двох поверхах. Він показав мені свою простору спальню, і ми в наших інтимних розмовах вже називали її «наша спальня». Він показав мені квіти герань, які він завжди навесні висаджує у сад, і пообіцяв, що її шикарні квіти будуть зустрічати мене в день мого приїзду в Роттердам...

Ми готувалися до зустрічі, призначили її дату. І я попросила Яна розповісти мені про його дочок. У нього їх було три. Ян охоче розповідав мені про своїх дочок, дав їх сторінки в Фейсбуці. В кінці кінців я дізналася наступне:

Старша дочка Яна з двома синами одна живе в передмісті Роттердама. Старшому сину 10 років, молодшому 8. Батько хлопчиків живе на узбережжі, він у «вільні стосунки» з матір'ю своїх синів. На моє запитання, чому не одружуються, Ян сміючись, відповідав, що в Голландії не прийнято створювати сім'ю, в основному, всі живуть у «вільних відносинах».

Мені здається, мене щось почало насторожувати... Але це ще не все.

З середньою дочкою Яна я по скайпу обмінялася тільки вітанням «Hi!», потім про її життя я дізналася з її сторінки на Фейсбуці. На всю свою сторінку у Фейсбуці розмістила фото себе, целующуюся з такою самою дівчиною, як вона. Обидві дівчини були в нарядних білих сукнях. Це було їхнє весільне фото... його середня дочка була лесбіянкою...

Після цього неприємного відкриття я втратила всякий інтерес до Яну і до його сім'ї. Я скасувала нашу заплановану зустріч і написала йому коротко: «Пробач, прощай».

Сказати, що я засмутилася, я не можу.

Я була дуже вдячна Яну за те, що він мене РОЗБУДИВ. Я пережила незабутні кілька місяців з ним, якщо чесно, я вже й не думала, що здатна на такий вибух почуттів і емоцій у моєму віці. Я БУЛА ЩАСЛИВА! Такого зі мною ніколи не було.

Після нього в моєму житті змінилося все, я змінила роботу, я зустріла чоловіка... але це вже інша історія.

Історія кохання друга, від Лізи Ч., 55 років.

Після розлучення з чоловіком більше п'яти років я не зустрічалася з чоловіками. Дочка давно вийшла заміж і жила у чоловіка, онуків у мене поки не було. Скажу чесно, я не уявляла своє життя на самоті і тому вирішила шукати друга. Я зареєструвалася на декількох безкоштовних сайтах знайомств. І як зараз пам'ятаю, в один сумний і самотній вечір я написала п'ять листів чоловікам, яких обрала на сайті. Коротко написала про себе і про те, що не уявляю своє життя на самоті. З цих п'яти чоловіків мені відповів один, Крістофер з Бремена (Німеччина), 62 роки. Після пари листів один одному ми почали спілкуватися в Viber. Наші «побачення» проходили майже кожен день. Ми разом гуляли, то за його місту, і він мені показував цікаві місця, і «пив чай зі мною в кафе. Потім ми гуляли по моєму місту, я йому розповідала про наших красоти і «пила з ним чай» в моєму улюбленому кафе.

Через місяць він приїхав до мене на своїй машині. Він під'їхав до будівлі, де я працювала, і всі наші співробітники стояли біля вікон, з цікавістю спостерігаючи за нашою зустріччю. А зустріч була дуже хвилюючою. Я пам'ятаю, як у нього тремтіли руки, а я від хвилювання не могла говорити. Ми стояли, і просто дивилися один на одного. Як виявилося, в дорозі на якійсь заправці йому зламали машину, вибили заднє скло, щось вкрали. Мені було незручно за НАШИХ. Але це все було дрібницею на тлі того, що відбувалося далі.

Ми з Крістофером усамітнилися в маленькому затишному готелі, де провели прекрасну тиждень, після якої вже вирішили не розлучатися ніколи.

2 історії кохання, які почалися на сайті знайомств

Я познайомила його зі своєю донькою та її чоловіком. Після цього він повіз мене в Німеччину, познайомив з сестрою, своїми дітьми, у нього двоє дорослих дітей. Наш шлюб ми оформили у мене вдома, у нас ця процедура проходить значно простіше, ніж у Німеччині.

2 історії кохання, які почалися на сайті знайомств

Вже два роки я живу в Бремені. Крістофер працює, ми багато їздимо по Європі. Наприклад, на вихідні просто можемо з'їздити в Париж. Я вивчаю німецьку мову, тому що теж хочу чимось зайнятися.

Крістофер часто говорить мені, що дякує Бога за те, що йому невимовно пощастило з дружиною. З попередньою дружиною, німкенею, вони завжди харчувалися в кафе. Він приходив з роботи голодний, холодильник завжди був порожній. Зараз у будинку завжди пахне пирогами, до його приходу вечеря чекає його на столі. Він сміючись каже, що досі не може звикнути до такої гарної зміни у своєму житті. У фінансовому питанні він теж задоволений відбулися змінами. Попередня дружина завжди брала у нього гроші, витрачала і знову просила, він навіть не знав, куди вона витрачає гроші. Я всі покупки, в основному, роблю з ним. Ми любимо ходити по магазинах, тут купують все тільки на розпродажах, і Крістофер завжди дає мені корисні поради, а я, як каже Крістофер, дуже економна господиня.

2 історії кохання, які почалися на сайті знайомств

У висновку хочу сказати, що на самому початку нашого знайомства я не була в захваті від зовнішності Крістофера, і я хотіла знайти собі супутника життя молодше. Але в перші дні мене підкорила його ніжне ставлення до мене, її доброта і чесність. Ми відчуваємо себе дуже комфортно, чудово доповнюємо один одного. У нас з ним однакове бажання дарувати радість іншим і один одному. Сподіваюся, так буде до кінця нашого життя.

Автор — Вікторія Богданівська

author avatar
Антон Клубер Головний редактор
Антон займає почесне місце головного редактора сайту Клубер вже більше десяти років, демонструючи свої професійні навички журналіста. Володіючи глибокими знаннями в області психології, відносин і саморозвитку, він також захоплюється езотерикою і кінематографом.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст