Саморозвиток

Слова-магніти для щастя і удачі: повторюйте їх регулярно!

Говорити з вірою, силою і впевненістю...
1.7к.

Позитивне притягає позитивне. Будьте вдячні за все, що у вас є...

Ці слова варто використовувати регулярно, говорити їх з вірою, силою і впевненістю. Зробіть цю просту практику регулярної і насолоджуйтеся результатом.

«ДЯКУЮ!»

Таке просте і потужне слово, що день за днем змінює життя на краще. Прямо зараз озирніться навколо і знайдіть, за що ви можете бути вдячні долі.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

«БЕРУ!»

Слідом за вдячністю навчитеся частіше говорити слово «Я приймаю!». Це означає, що ви відкриті щасливим змін у своєму житті і довіряєте Вищим силам.

«ЛЮБОВ І ЩАСТЯ»

Це дуже теплі і позитивні слова, про яких потрібно згадувати частіше. Нагадуйте собі, що щастя — поруч, воно вже з вами кожен день. Відчувайте любов у своєму серці і в оточуючих, в природі та світі в цілому.

«УСПІХ»

Говорите про успіх, читайте, міркуйте про нього, прагнете до нього! Нехай це яскраве, потужне слово буде частіше у вас на устах.

За матеріалами: Усвідомлена реальність

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст