Саморозвиток

Одного разу прочитавши ці 9 уроків Конфуція, ваші життєві пріоритети повністю зміняться

Вражаючі та важливі уроки від китайського філософа, які змінять ваш світогляд.
3.5к.

Ви коли-небудь чули про Конфуція? Це був один з найбільш впливових мислителів в історії Китаю.

Фактично, він справив просто величезний вплив на китайське суспільство.

Він підтримував принцип, відомий, як «золоте правило»: «Не робіть іншим те, що ви не хочете робити з себе».

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Крім того, він запропонував неймовірну мудрість про те, яка вчить повноцінної і щасливого життя.

Ми розглянули його найбільш вражаючі уроки, які може нас багато чому навчити.

1. Просто продовжуйте йти

У разі, коли ви постійно рухаєтеся до прогресу і не зупиняєтесь ви, зрештою, прийдете до своєї кінцевої мети.  Звичайно, це вимагає зусиль, потрібно бути послідовним і терплячим, але нагорода того варто.

2. Ваші друзі важливі

Ваше оточення визначає вашу особистість, тому варто переконатися, оточують вас вірні друзі. І зрозуміти, наскільки добре ви до них ставитесь. Крім того, здорові соціальні відносини важливі для повноцінного щастя. 

3. У хороших речей є своя ціна 

«Легко ненавидіти і важко любити. Ось як працює ця схема. Всі хороші отримати складно, а погані — легко.

Звичайно, легко знайти негативний досвід, однак, якщо змінити наше мислення і налаштуватися на те, що щастя вимагає зусиль – можна домогтися більшого.  

4. Не варто зациклюватися

Не варто сильно зациклюватися на негативному досвіді, просто постарайтеся зосередитися на тому, що вам може допомогти виправити ситуацію в майбутньому.

Поставте собі мету. Неважливо яких розмірів. Подумайте про свою цілі і складіть план, який необхідний для того, щоб її досягти. А тепер просто рухайтеся вперед.

Простий приклад. Нам потрібно прочитати за один місяць 450 сторінок книги. Можна запланувати 30 кроків, які складаються з читання 15-ти сторінок книги кожен день. І якщо в якийсь день ви не прочитали ці 15 сторінок, то на наступний потрібно прочитати 30. Все просто.

5. Пам'ятайте про наслідки

«Коли гнів росте, подумайте про наслідки.

Згадуйте цю цитату всякий раз, коли ви починаєте злитися. Злість ніколи не веде ні до чого хорошого. Набагато краще буде зробити крок назад, охолонути і прийняти зважене рішення. Ось де реальний прогрес.

6. Приспосабливайтесь

Слідкуйте за своїм прогресом, ходом дій. Якщо все відбувається не так, як хотілося б, то змінити свій підхід. Чесно запитайте себе: «Я стаю краще?». Якщо ні, то ніколи не пізно зробити крок назад.

7. Не втрачайте можливості вчитися у всіх 

Кожна людина володіє унікальним життєвим досвідом, а це значить, що завжди і у всіх є чому повчитися. Якщо ви будете використовувати цей підхід кожен раз, коли зустрічаєте когось нового, то ви не тільки дізнаєтеся цікаву інформацію, але й будете більш приємні для людини. Адже вас дійсно цікавить те, що вони говорять.

8. Все або Нічого

Якщо ви хочете добитися успіху в чому-небудь, то ви повинні дати йому все, що у вас є! Це стосується і відносин, і роботи.

9. Відточуйте свою майстерність

Не покладайтеся на когось. Постарайтеся бути готовими до нових перешкод і проблем. Якщо ви хочете досягти великих цілей, тоді ви повинні постійно працювати над своїми навичками, які допоможуть вам досягти їх. Великі справи вимагають зусиль і рішучості.

Автор — Lachlan Brown
Переклад статті — Once you learn these 9 lessons from Confucius, your priorities in life will change completely via Клубер

author avatar
Марія Сартания Автор
Марія Сартания — талановита журналістка, яка володіє багатим восьмирічним досвідом роботи в індустрії. Її кар'єра відзначена значними досягненнями, в тому числі роботою в провідних глянцевих виданнях України, де вона демонструвала не тільки професіоналізм, але й унікальну здатність доступно викладати складні ідеї.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст