Саморозвиток

12 речей, які успішні жінки роблять інакше

"Кожна жінка має своє уявлення про успіх. Але є певні риси, які об'єднують всіх найбільш успішних жінок", - пише Емма Грей у статті на Хаффінгтон пост. Хочете дізнатися ці риси? Відмінно, тоді вперед.
2.9к.

Я проводжу більшу частину мого робочого дня займаючись тим, що я читаю і пишу про жінок, які досягли успіху в житті — я роблю це для того, щоб оточити себе успішними людьми та полегшити свій шлях до успіху. І ось 12 речей, які, як я тепер розумію, успішні жінки роблять не так як всі:

1. Вони глибоко захоплені тим, що вони роблять

«Без пристрасті все майстерність світу не зможе підняти вас над ремесленичеством», пише танцівниця Т. Тарп в своїй книзі , «Творчі звички». Якщо ви не любите те, що ви робите, ви, швидше за все, слабко мотивовані, не виходьте за рамки звичного, не намагаєтеся привнести у процес щось нове і виділитися на робочому місці. Але якщо ви захоплені своєю справою, то всі зусилля, які ви в нього вкладаєте будуть для вас кайфом, а не рутиною.

2. Вони не очікують досконалості — ні від себе, ні від оточуючих

Дослідження показали, що трата часу і енергії на спроби бути «досконалої» призводить лише до зростаючому відчуття нещастя. Успішні жінки знають, що вони не можуть бути ідеальними весь час. Лаяти себе за недоліки — означає лише послаблювати свої можливості щодо самореалізації, не кажучи вже про психічне здоров'я.»Кожен з нас, якщо пощастить, матиме шанс залишити слід у світі, але ми додаємо занадто багато зусиль до своєї досконалості», пише Дебора Барнард, президент компанії Spar, в огляді для журналу Glamour — » Тому не намагайся наслідувати Ідеальної Жінки. Просто подумай про те, що подобається тобі. І сміливо, радісно, натхненно йди вперед, залишаючи всіх позаду».

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

3. Часто вони стають керівниками

Багато успішні жінки вже зрозуміли: якщо ти бос, ти встановлюєш правила. Редактор журналу Cosmopolitan Джоанна Коулз сказала на одній з професійних конференцій: «Чим вище ви піднімаєтеся в корпорації , тим вам легше. Правда полягає в тому, що ви отримуєте більше контролю над ситуацією». І коли ви контролюєте ситуацію, у вас є можливість для створення більш розумною, щасливою і збалансованої робочої обстановки для себе і своїх співробітників.

4. Вони вдало виходять заміж — чи не виходять взагалі

Успішні жінки знають як виглядає справжнє партнерство. Шеріл Сандберг пише в Lean In : «Я не знаю жодної жінки, яка займає керівну позицію, чиє життя не в повній мірі — я маю на увазі, повністю відповідає її кар'єрі»І разом з тим, багато успішні жінки відмовляються від шлюбу. І, незважаючи на те, що вони не заміжня, коли ми говоримо про таких жінок, як Опра Вінфрі, Кондоліза Райс і Дайан Кітон, здається, що з ними все в порядку.

5. Вони вірять у свій успіх

Ми не говоримо, що заради успіху треба йти на все. Але, тим не менш, «якщо ви вкладаєтеся в нього, він прийде». Потрібно вірити в свій успіх — неважливо, наскільки божевільною ваша ідея може здатися з боку. Ця якість є невід'ємною частиною досягнення успіху. Кей Копловиц, засновник компанії USA Network, повторила це у своєму недавньому інтерв'ю: «Ви повинні розуміти, що ви можете думати по-своєму і діяти по-своєму на шляху до бажаної мети», — сказала вона — «Я розраховувала на успіх, і я його отримала». Висновок? Довіра до самої себе — це ключ до перемоги.

6. Вони не бояться ризикувати

Шеріл Сандберг говорить, що всі жінки повинні задати собі питання: «Що б ви зробили , якби ви не боялися? «Реальні зміни у вашій кар'єрі і просто в житті — зажадають від вас здатності відмовитися від виключно безпечної гри. Успішні жінки не приймають нерозумні рішення, але вони знають, як взяти на себе прорахований ризик. Сандберг пішла своїм власним раді і написала бестселер.

7. Вони знають, що відмова йде рука об руку з успіхом

«Відмова не протилежність успіху, але сходинка на шляху до нього» — це рада, яка Аріані Хаффінгтон дала її мати, Еллі Стассинопулос . Успішні жінки знають, що ви не можете бути на висоті весь час, і що невід'ємною частиною ваших злетів стануть і падіння. Наприклад, 12 видавців відкинули перший том Гаррі Поттера, коли Джоан Роулінг принесла їм книгу. Але це не завадило їй продовжувати відправляти її в інші видавництва, і домогтися успіху.

8. Вони піклуються про своє тіло

«Моя ранкова пробіжка — це час, коли моя голова працює максимально чітко і коли я синтезирую все те, що відбувається в моїй голові , — каже Джесіка Херрин, засновниця компанії Stella and Dot. — Багато успішні жінки говорять про те, що в їхньому житті велике значення мають регулярні фізичні вправи — і не тому, що вони намагаються схуднути, а тому що вони знають, що фізичні вправи знімають стрес , вивільняють ендорфіни і підвищують рівень енергії»»Якщо б я не бігала, не плавала, або не піднімати тяжкості, я майже напевно вбила б когось «, — пише Дебора Спар .

9. Вони знають, що їх списки справ ніколи не буде виконано повністю, і не переживають

Іноді ви можете бути більш результативні, просто визнавши той факт, що всі ви в будь-якому випадку не встигнете і спробувавши зробити максимум можливого. Вчитись відпускати деякі цілі, функції та завдання може бути не просто, але це звільняє ваш час і увагу. Аріанна Хаффінгтон розповідає як викресливши зі свого «to-do» листа нереальні цілі — в її випадку це були німецька та гірські лижі — вона зітхнула з полегшенням. «Як приємно було позбутися від необхідності турбуватися з цього приводу в кінці кінців», — говорить вона.

10. Вони закладають у свій графік час побути з собою

Дослідження показали, що успішні жінки, як правило, розставляють пріоритети у виконанні домашніх обов'язків, таких як робота по дому та догляд за дітьми, але не забувають включити туди і догляд за собою. Успішні жінки знають, що вони повинні планувати тільки час на себе також, як вони планують час зустрічей, сімейних обідів і корпоративних заходів.»Я зрозуміла, що якщо я не запишу собі в щоденник (або не створю нагадування в Гугл Календарі) і не знайду час для себе, цього чарівного години ніколи не трапиться», — говорить Мері Кейт МакГрат , головний редактор PureWow, — » І ось що я роблю. Я буквально надсилаю собі запрошення на манікюр або на додаткові 20 хвилин в ліжку, а раз на тиждень я ходжу на Манхеттен на побачення з самою собою. І я ще жодного разу не дозволила собі скасувати його!» .

11. Вони знають, як зміцнити і зберегти дорогі їм відносини

Мати підтримуючі оточення — це ваш ключ до успіху. Зберігати тих друзів, які у вас є і купувати нових, де тільки можна — це не тільки робить вас щасливішими, але і допомагає вашій кар'єрі надалі.У 2009 році Діабло Коді розповів New York Times, про важливість її відносин з іншими жінками кінематографістами — такими як Лорен Скафария, Дана Фокс і Ліз Мэриузер. «Вони допомогли мені бути відродитися для нових проектів, коли я була вибита з колії», — сказала вона -» Вони були тими, хто повинен був буквально відвести мене вбік на прем'єрі » Юнони» і сказати «Це ти ніколи не забудеш, тому просто насолоджуйся!».

12. Вони не скупляться на подяку тим, хто їх оточує

Успіх жодної жінки не відбувається у вакуумі. Дуже успішних жінок визнають заслуги тих, які підтримує їх кожен день — як вдома, так і в офісі. І їх милосердя не тільки робить їх краще, але сприяє їх лояльності співробітників. Опра Уїнфрі — жінка, яка розуміє значення роботи її співробітників для її успіху. У 2009 році вона взяла весь персонал і їх сім'ї в середземноморський круїз.

Переклад статті 12 Things Successful Women Do Differently

author avatar
Антон Клубер Головний редактор
Антон займає почесне місце головного редактора сайту Клубер вже більше десяти років, демонструючи свої професійні навички журналіста. Володіючи глибокими знаннями в області психології, відносин і саморозвитку, він також захоплюється езотерикою і кінематографом.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст