Робота

6 порад, як ефективно працювати вдома

Отже, ти позаштатний співробітник. Начебто, сам собі господар. Але в цьому випадку головна небезпека — втратити контроль над ситуацією і розслабитися. Як тримати себе в руках і ефективно працювати вдома не знизивши власну продуктивність, підкажуть наші рекомендації.
1.5к.

1. Почни день з легкого і цікавого заняття

Прочитай кілька форумів, пов'язаних з твоєї тематикою, це дасть тобі позитивний заряд. Почати день з складання фінансового звіту на сорока сторінках — не найкраще рішення.

2. Дотримуйся ДУЖЕ суворого графіка

Поставивши собі жорсткі рамки, ти виграєш. Ти можеш встановити собі будь-який час — з дев'яти до п'яти, з десяти до шести, навіть з дванадцяти до восьми — але завжди його дотримуйся.

3. Не змішуй особисте життя з роботою

Працювати в тій же самій кімнаті, де звик розслаблятися просто неможливо. А вже спати або дивитися телевізор у домашньому «офісі» — взагалі кошмар. Зону відпочинку і зону роботи краще розділити.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

4. Прогуляйся!

Дуже важливо хоча б на деякий час покинути будинок. Вийди за хлібом, на пошту або просто пройдися, але не сиди в квартирі весь день. Інакше ніж домашня робота відрізняється від офісної?

5. Переодягнися

Одне з уявних переваг домашньої роботи — це те, що ти можеш бути одягнений так, як тобі заманеться. Насправді це великий мінус, так як домашня розношене одяг неймовірно розслабляє. Спробуй одягти що-то більш суворе — відразу з'явиться робочий настрій.

6. Крайні терміни

Всі ненавидять ці крайні терміни, але потрібно віддати їм належне — без них взагалі все відкладалося «до кращих часів». Завжди встановлюй собі крайній термін і завжди в нього укладывайся — скоро почнеш робити це машинально.

Оригінал статті — streetlessons.com

author avatar
Антон Клубер Головний редактор
Антон займає почесне місце головного редактора сайту Клубер вже більше десяти років, демонструючи свої професійні навички журналіста. Володіючи глибокими знаннями в області психології, відносин і саморозвитку, він також захоплюється езотерикою і кінематографом.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст