Психологія

10 фраз, які використовують фальшиві люди, щоб завоювати вашу довіру

Будьте обережні!
13.9к.

У світі, де щирість часто маскується двуличностью, вкрай важливо відрізняти справжнє від обману. Фальшиві люди, часто володіють мистецтвом маніпуляції, використовують певні фрази і тактики, щоб завоювати вашу довіру і реалізувати власні плани.

Ось 10 фраз, які слід остерігатися, оскільки вони можуть сигналізувати про нещирість.

1. «Ти можеш мені довіряти».

За іронією долі, коли хтось відчуває необхідність висловити подібне засвідчення вголос, це часто стає тривожним сигналом. Довіра заробляється діями, а не лише словами.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

2. «Я нікому цього раніше не говорив».

Хоча може здатися, що вони довіряють вам, будьте обережні. Якщо люди швидко діляться «секретами», вони, можливо, не цінують конфіденційність так сильно, як стверджують.

3. «Ти не схожий ні на кого іншого».

Така лестощі призначена для того, щоб ви відчули себе особливим і унікальним, але її часто використовують для зниження вашого захисту і створення помилкового почуття близькості.

4. «Я ненавиджу драму».

Часто ті, хто говорить про ненависть до драми, насправді досягають успіху в ній. Можливо, вони намагаються дистанціюватися від власних схильностей до створення або ескалації конфліктів.

5. «Я просто гранично чесний».

Хоча чесність є чеснотою, її використання в якості виправдання своєї образи або бездушності є тактикою маніпуляції. Часто це маскування грубості або відсутності співчуття.

6. «Я завжди заступаюсь за своїх друзів».

Хоча це здається благородної рисою, у деяких контекстах це може бути тонким способом утвердження домінування або створення почуття боргу — ви можете відчувати себе зобов'язаним беззаперечно підтримувати їх у відповідь.

7. «Я не такий, як інші люди».

Ця фраза покликана створити відчуття винятковості і загадковості, але часто є маскою відсутність автентичності або бажання здатися переважаючим.

8. «Тільки між нами...»

Якщо хтось часто починає розмову таким чином, будьте обережні. Вони можуть використовувати прикриття конфіденційності для поширення чуток або пліток.

9. «Я допоміг дуже багатьом людям».

Остерігайтеся тих, хто голосно пропагує свої добрі справи. Справжня доброта не шукає оплесків або визнання, а ті, хто це робить, можливо, шукає підтвердження, а не дійсно допомагають іншим.

10. «Ти єдиний, хто мене розуміє».

Ця фраза може бути тактикою, що дозволяє ізолювати вас від інших і створити нездорову ситуацію, коли ви відчуваєте відповідальність за їх емоційне благополуччя.

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст