Психологія

Відпусти не своїх людей: ти — не для всіх, не все — для тебе

Це позиція не гордості, а адекватності. Перестань дарувати любов людям, які не можуть або не хочуть любити тебе у відповідь.

Поки ви витрачаєте час і енергію на людей, які не можуть або не хочуть любити вас у відповідь, життя проходить. Проходить повз...

Це позиція не гордості, а адекватності. Перестань вести складні розмови з людьми, які не хочуть мінятися. Перестань з'являтися в компанії людей, байдужих до твоєї присутності. Перестань дарувати любов і енергію людям, які не готові любити тебе. Це вкраде твій час, енергію і розсудливість.

Коли ти почнеш проживати своє життя з радістю і цікавістю, не всі люди залишаться поруч з тобою. Це не означає, що тобі потрібно змінитися. Якщо люди, з якими ти проводиш багато часу, тебе ображають, забувають або ігнорують, перестань пропонувати їм свою енергію. Ти — не для всіх, не все — для тебе. Життя стає Даром, коли ти знаходиш тих небагатьох, з ким можлива справжня дружба, любов або відносини.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

На цій планеті мільярди людей, і багато з них хочуть зустрітися з тобою на одному рівні, володіючи схожої вібрацією, цінностями і баченням. Чим довше ти залишаєшся з людьми, які використовують тебе в якості подушки, запасного варіанту або терапевта, тим далі ти від своїх людей.

Можливо, якщо ти перестанеш вкладатися та ініціювати, відносини закінчаться, деякі люди тебе зовсім забудуть. Можливо якщо ти перестанеш відправляти смс, твій телефон замовкне на кілька днів або тижнів. Може, якщо ти перестанеш вкладатися, любов зникне. Це не означає, що ти зіпсувала відносини. Це означає, що єдине, що їх підтримувало — твоя енергія. Тоді це не любов, а любов.

Найцінніше і найважливіше, що є в твоєму житті — енергія. Не час обмежений, а енергія. Те, чого ти приділяєш увагу, визначає твоє існування. Зроби своє життя храмом, куди допускаються тільки люди, здатні піклуватися, слухати і спілкуватися. Не треба нікого Рятувати. Це не твоя робота віддавати іншим своє життя, тому що тобі їх шкода, комусь погано, тому що ти «повинен». Твоя робота — усвідомити, що ти господар і коханець своєї долі, вирішити, що ти заслуговуєш справжньої дружби, справжніх зобов'язань і повної любові з людьми, які здорові і процвітають. Потім почекай в тиші хоча б хвилину... І подивися як швидко все почне змінюватися.

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст