Психологія

Це доля: 7 ознак того, що ви зустріли супутника на все життя

Щасливі відносини потребують зусиль від обох партнерів, але натомість приносять радість, задоволення та емоційне благополуччя.
1.9к.

Щасливі і гармонійні стосунки — це не про те, що комусь пощастило. Це щоденна робота. Це вулиця з двостороннім рухом. Якщо ви виявите у своїх взаєминах з партнером ознаки, наведені в цій статті, у вашої пари дуже великі шанси жити довго і щасливо...

Чесність перед собою і партнером.

Застава щирих і міцних відносин, в яких немає місця недомовкам, секретів і в яких не зріє недовіру і не формується ревнощі.

Повага — вільного вибору партнера.

Навіть якщо він відмінний від твого, а також меж його інтимно-особистісного простору. Це означає, що повага народжується з самоповаги людини. Тобто, важливо розуміти і приймати модель, яка передбачає постановку власних інтересів на перше місце. Цим часто грішать, ставлячи на перше місце інтереси обранців, дітей, батьків, тим самим плутаючи самоповагу з розстановкою пріоритетів.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Довіра виникає з самоповаги, чесності

Створює безперешкодний обмін на енергетичному та інформаційному рівні, дозволяючи кожному партнеру максимально розкриватися у відносинах.

Відповідальність — це здатність усвідомлення цінності відносин...

... і прагнення зберігати і примножувати їх, дбайливо ставлячись до почуттів один одного. Відповідальність — якість зрілості відносин, коли особисті інтереси не йдуть врозріз зі спільними. Кожен чоловік, який себе поважає, відповідальний за свою жінку її, фізичний і психоемоційний стан.

Турбота — невід'ємна частина гармонійних відносин.

Турбота — це здатність виявляти відповідальність, чуйність, увагу на благо партнера і сім'ї. Важливо не плутати турботу з опікою і в особливості гіперопікою, за якою ховається нав'язливість і страх втрати.

Паритетність — це рівність в правах і обов'язках, добровільно і відповідально узятих на себе.

Це означає, що кожен має право на самовираження і самоствердження, щоправда, не за рахунок іншого. А добровільно взяті зобов'язання, не повинні бути жорстко зафіксовані, а є частково запрошенням до спільного сімейного будівництва, як зразок служіння один одному.

Ієрархічність — ключове поняття в гармонії відносин.

Без прийняття провідної ролі чоловіка і веденої ролі жінки, що йде за ним — за/чоловіком, побудувати здоровий і гармонійний союз не представляється можливим, бо буде невпинно відбуватися підміна понять і зміщення цінностей через втрати самоповаги.

Яким би не був ваш чоловік — не відбирайте у нього ініціативу і першість вибору.

Якою б не була ваша жінка — ведіть себе по-чоловічому, показуючи і підтверджуючи своїми діями готовність і здатність вирішувати поточні проблеми і труднощі, і бути завжди їй фізичною і особливо емоційною підтримкою.

І пам'ятайте, що ваше щастя — у ваших спільних творчих зусиллях.

За матеріалами: Сергій Колеша

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст