Психологія

Що розповість про вас поза, в якій ви спите?

Чи знаєте ви, як багато про вашої особистості каже поза, в якій ви спите?
715

Сон виконує дуже важливу функцію в нашому житті. Завдяки йому наше тіло і розум отримують можливість відновитися і набратися сил для наступного дня. Сон може здатися простим заняттям, але те, як ми спимо, може багато що сказати про наш характер.

Подивіться, що говорить про вашої особистості поза, в якій ви спите.

Спите на животі, вільно розкинувши руки і ноги.

Ця поза говорить про те, що ви розслаблений людина і любите, щоб навколо вас було багато вільного простору. Ви відкриті для нових знайомств і легко заводьте нових друзів. Пам'ятайте, що важливо не кількість друзів, а їх якість.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Обніматися.

Якщо ви любите обіймати подушку або ковдру під час сну, і це допомагає вам розслабитися, значить, ви дуже віддана людина. Це якість вашого характеру друзі цінують найбільше, тому що знають, що можуть вам довіряти. Оскільки ви самі заслуговуєте довіри, ви припускаєте, що й інші будуть відповідати вам взаємністю. Однак іноді ви дуже довіряєте іншим.

На спині.

Сон на спині з прямими ногами вказує на те, що у вас дещо завищене почуття власної гідності і ви скритний і тихий чоловік з вузьким колом друзів.

На боці.

Сон на боці може означати, що ви спокійний і розслаблений чоловік. Ви бачите в людях перш за все гарне та легко довіряєте іншим. Однак пам'ятайте, що іноді вам потрібно обмежувати свою довіру.

Хропіння.

Хропіння, особливо коли ви спите на спині, — звичайне явище. Однак жінки неохоче зізнаються в цьому. Якщо ви хропете, коли спите на спині, то, швидше за все, ви вибуховою і дратівлива людина.

author avatar
Антон Клубер Головний редактор
Антон займає почесне місце головного редактора сайту Клубер вже більше десяти років, демонструючи свої професійні навички журналіста. Володіючи глибокими знаннями в області психології, відносин і саморозвитку, він також захоплюється езотерикою і кінематографом.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст