Психологія

Всього 3 особливості в зовнішності, які відокремлюють бажану жінку від бабусі

«Зовнішність — це відображення внутрішнього світу».
5.1к.

Свій вік потрібно вміти приймати і правильно подавати. У багатьох випадках жінок старять не стільки зморшки...

Зверніть увагу, як виглядала Майя Плісецька. Легендарна балерина танцювала до 65 років і до кінця життя залишалася втіленням стилю і елегантності. Плісецька говорила: «Від зморшок нікуди не дітися... Але молодящийся дідусь чи бабуся — це смішно... Знаєте, є старий сад і новий сад. Але доглянутий він чи ні — це вже зовсім інша справа. Те ж саме з особою людини: завжди видно — доглянуто воно або запущено».

У цій статті мова піде про те, що старить набагато більше, ніж зморшки...

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

«Хода розповість все»

Мова тіла говорить про людину навіть тоді, коли його рот на замку. Танець — це просунутий мова тіла, а рух, хода жінки — це і є найдавніший танець на планеті, самий древній мову.

Як приборкати свій власний мова тіла, як за допомогою нього говорити про молодість, а не про старості? Насамперед, хода. Хода жінки — це плавна, велична хвиля: пряма постава, голова знаходиться над тазом, погляд спрямований вперед, плечі розгорнуті назовні, руки ковзають уздовж тулуба в такт з ногами — це хода молодості і впевненості, скільки б вам не було.

Хода старості — це навпаки легка сутулість, голова при ходьбі знаходиться не над тазом, а трохи попереду вертикальній лінії тіла, погляд спрямований вперед, він „падає“ собі під ноги, заокруглені плечі, руки рухаються у такт з ногами. Не забувайте про мову, якою наділила вас природа. Про нього потрібно пам'ятати і практикувати.

«Мова тіла: нюанси молодості»

Знаєте, що таке флірт? Це насамперед інтерес. Інтерес до чого завгодно: до людини, до життя, до улюбленій справі і самій собі. Якщо ви флиртуете — значить у вас є енергія, є інтерес. Що роблять молоді дівчата, коли фліртують? Флірт — це не тільки романтика і протилежну стать — це зацікавленість. Флірт можна проявляти до кого і чого завгодно. Посмішка, відкритий погляд, плавні рухи, справжнє вміння слухати — це і є мова молодості, мова флірту з життям. Старість не зацікавлена в собі, вона не грайлива і скупа на емоції, в ній немає енергії флірту.

Звичайно, складно фліртувати, якщо такої здатності в собі не відчувається, але як кажуть актори: „Щоб повірити, спочатку потрібно прикинутися“. Жінки чекають, що прийде якась таємнича енергія і вони будуть готові жити на повну. Так і проводячи роки життя в очікуванні. Енергія приходить не до дії, а під час! Спочатку потрібно прикинутися, щоб повірити.

Енергія флірту, зацікавленості і молодості приходить в той час, коли ви пробуєте і робите, а не поки чекаєте її. Краса жінки зовні — лише мала частина тієї енергії, що знаходиться всередині, що згортає гори. Не ховайте її, розвивайте в любові до себе і зацікавленості.

«Зовнішність — це відображення внутрішнього світу»

Внутрішній світ жінки завжди відбивається в її образі. Жінка може переживати що завгодно і мовчати, ні з ким не ділячись. Ні з ким, крім свого тіла і образу. Іноді лише по одному образу жінки можна зрозуміти, що вона розлучилася з чоловіком, або навпаки налагодила стосунки, можна зрозуміти, який період життя вона проживає, переживає про віці. Чим старше стає жінка, чим сильніше внутрішньо вона боїться свого віку і старіння. Вона починає опиратися і мовчки кричати: „Я не стара!“. Цей мовчазний крик відображається в образі, який лише підтверджує її побоювання.

Уявіть собі величний замок дев'ятнадцятого століття, зовсім не сучасний, але настільки вишуканий і прекрасний! В якому прекрасні віконні рами з дерева замінили на пластикові, а вхідні триметрові двері з дуба — на домофон. Замість дерев'яної підлоги, що робить будинок живим і теплим — плитка. На що він тепер схожий? Саме так виглядають жінки, які не беруть свій вік — все це лише відображає агонію внутрішнього світу, бажання відгородитися від віку, не визнавати його. Це бажання губить прекрасних жінок, виснажує.

Свій вік потрібно приймати, інакше дисонанс внутрішнього бажання і реальності буде тяжіти над жінкою. В моді завжди будуть елегантність і простота, доглянутість і охайність, лаконічність і простота — всі ці якості в образі ніколи не застаріють, вони відображають ладность внутрішнього світу і підкреслюють все те прекрасне, що нас природа наділяє з віком.

Не боріться з природою — вона сильніша, поважайте себе і цінуєте свій вік.

За матеріалами: Мудрий погляд

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст